• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Záhradné truhlice a boxy

Záhradné truhlice a boxy sú praktickými a estetickými riešeniami skladovania predmetov, ktoré by mohli byť potrebné pri relaxácii v záhrade a na balkóne. Znie to zaujímavo? Prezrite si našu ponuku! Nikde inde nenájdete také krásne truhlice!

Ak ste šťastným majiteľom ratanového nábytku, odporúčame 310-litrovú antracitovú sivú hrušku Boxe Rato pre záhrady, balkóny a terasy, ktoré príjemne doplnia vaše záhradné usporiadanie. Vysoká kapacita tohto modelu zabezpečí dostatočný priestor na uloženie prikrývok, vankúšov, rohoží a iného príslušenstva. Ak hľadáte menší model, objednajte 290-litrový box Boxe Rato Plus, ktorý je o niečo menší, napriek tomu mimoriadne odolný, odolný proti poškriabaniu a poškodeniu. Aj keď sa tu ponúkané kontajnery podobajú prírodnému ratanu, nevyžadujú si žiadne špeciálne opatrenia. Ak náhodou dávate prednosť minimalistickému dizajnu pred napodobňovaním zostrihov, kúpte si hruď hnedú hnedú alebo antracitovú sivú hruď Boxe Board. Hladký povrch bez ozdôb z neho robí perfektný doplnok pre každé usporiadanie záhrad. Všetky debny, ktoré sú v našom obchode k dispozícii, sú ľahké, mobilné a vybavené pevne zatvárajúcimi viečkami. Vďaka vetracím otvorom v stenách sú vzdušné, ale účinne chránia obsah pred dažďom. Materiály, z ktorých sú naše výrobky vyrobené, sú odolné proti slnečnému žiareniu, mrazu a nedeformujú sa ani nezmizujú vystavené meniacim sa poveternostným podmienkam. Nezabudnite, že záhradná truhla je investíciou roky!

Nakupujte online so zárukou najlepších skúseností so zákazníkom. Ponúkame domáce a záhradné potreby a doplnky od renomovaných značiek. Objednajte si koše, kontajnery a záhradné truhly za prijateľné ceny a ešte viac ušetrite vďaka možnosti bezplatného doručenia. Nenechajte si ujsť túto šancu!

Komoda na záhrade, balkóne alebo terase - "Boxe Rato Plus" - 290 l - umber - -10%
66.85 74.28
Propagácia končí
-10%
92.73 103.03
Propagácia končí
Komoda na záhrade, balkóne alebo terase - "Boxe Rato" - 310 l - antracitovo šedá - -10%
92.73 103.03
Propagácia končí
-10%
92.73 103.03
Propagácia končí
-10%
92.73 103.03
Propagácia končí