• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Vedelväetised

Vedelväetised pakuvad efektiivset, kiiresti toimivat ja kulutõhusat lahendust kodu- ja rõdutaimede, peenarde, ürdi- ja köögiviljaaedade eest hoolitsemiseks. Tutvuge meie veebipoes laia valikuga, mis hõlmab tuntud kaubamärkide tooteid soodsate hindadega! Pakume parimaid vedelaid orgaanilisi väetisi, nagu kõikotstarbeline "Biohumus" vermikompost Agrecolilt, looduslik Liquid Guano Zielony Domilt või vedelaid ökotooteid Targetilt. Need ja teised suurepärased tooted, mis sisaldavad vermikomposti punastelt ussidelt või samavõrd väärtuslikku guanot, rikastavad mulda ja seega parandavad teie taimede elujõulisust ja saagikust.

Meie poes on saadaval ka lai valik kõrgkvaliteetseid mineraalväetisi sellistelt populaarsetelt kaubamärkidelt nagu Agrecol, Biopon, Compo, Florovit, Fruktovit, Substral, Target ja Zielony Dom. Professionaalselt valitud tooted, mis sobivad erinevate taimede vajadustega, on kõik käeulatuses. Me seisame taskukohaste hindade eest efektiivsete, kergesti omastatavate ja toitainerikaste vedelväetiste eest rohelistele ja õitsvatele potitaimedele, palmidele, drakaeenidele, jukadele, orhideedele, geraniumidele, rippuvatele petuuniatele, fuksiatele, begooniatele, hortensiatele, rododendronitele, roosidele, kanarbikule, klematistele, viljapuudele ja põõsastele, mustikatele, tsitrusviljapuudele, viinapuudele, tomatitele, kurkidele, ürtidele ja paljudele teistele kasulikele taimedele.

Lisaks on meil lai valik vedelaid hädaolukorra väetisi ja taimede tugevdavaid lisandeid, mis on nõrgestatud pärast ümberistutamist, haiguste või kahjurite rünnakut. Siit leiate nii äärmiselt efektiivseid kontsentreeritud ja geelväetisi kui ka kasutusvalmis tooteid pudelites, millel on pihustuspumbad, samuti vedelväetisi ühekordseks kasutamiseks mõeldud aplikaatorites, mis on lihtsad ja mugavad kasutada. Sellist laia valikut erihindadega ei leia te internetist kuskilt mujalt. Julgustame teid mugavalt, lihtsalt ja kiiresti ostma meie Garden Seeds Marketist!