• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Skystos trąšos

Skystieji trąšos suteikia efektyvų, greitai veikiantį ir ekonominį sprendimą rūpintis namų ir balkono augalais, dirvomis, žolelėmis ir daržovėmis. Sužinokite apie mūsų internetinės parduotuvės platų pasiūlymą, kuriame rasite produktus iš žinomų prekių ženklų už puikias kainas! Siūlome geriausias skystas ekologines trąšas, tokiu kaip universalus "Biohumus" Vermikompostas iš Agrecol, natūralus Liquid Guano iš Zielony Dom arba Target ekologinių skystų trąšų seriją. Šie ir kiti puikūs produktai, kuriuose yra vermikomposto iš raudonųjų vilkų arba lygiai toks pat vertingas guano, praturtina dirvą ir todėl pagerina augalų gyvybingumą ir derlių.

Mūsų parduotuvėje taip pat yra platų aukštos klasės mineralinių trąšų pasirinkimas iš tokių populiarių prekių ženklų kaip Agrecol, Biopon, Compo, Florovit, Fruktovit, Substral, Target ir Zielony Dom. Profesionalūs, atidžiai atrinkti produktai, kurie atitinka skirtingų augalų poreikius, čia visi yra ranka. Mes siūlome prieinamas kainas efektyvioms, lengvai įsisavinamoms ir maistingomis skystomis trąšomis žaliems ir žydintiems puodiniams augalams, palmėms, dracenoms, jukoms, orchidėjoms, pelargonijoms, klystuvėms petunijoms, fuksijoms, begonijoms, hortenzijoms, rododendrams, rožėms, erškėčiams ir krepšiams, clematisams, vaismedžiams ir krūmams, mėlynėms, citrusiniams augalams, vynuogėms, pomidorams, agurkams, prieskoniams ir daugeliui kitų naudingų augalų.

Taip pat turime platų pasirinkimą skystųjų skubios pagalbos trąšų ir maitinamųjų priemonių augalams, kurie susilpnėjo po persodinimo, užpuolė ligos ar kenkėjai. Čia rasite tiek ypatingai efektyvių koncentruotų ir gelinių trąšų, tiek pasiruošusius naudoti produktus buteliuose su purškimo pompos, taip pat skystas trąšas vienkartinėmis aplikatorinėmis priemonėmis, kurios lengvai ir patogiai naudojamos. Tokio plataus pasirinkimo specialiomis kainomis jūs niekur kitur internete negausite. Mes raginame jus patogiai, lengvai ir greitai apsipirkti Garden Seeds Market!

2.59