Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Рідкі добрива

Рідкі добрива забезпечують ефективне, швидкодіюче та економічно вигідне рішення для догляду за домашніми та балконними рослинами, бордюрами, травами та городками. Ознайомтесь із широкою пропозицією нашого Інтернет-магазину, що включає товари відомих брендів за вигідними цінами! Ми пропонуємо найкращі рідкі органічні добрива, такі як універсальний вермікомпост "Біогумус" від Agrecol, природний рідкий гуано від Zielony Dom або рідкі добрива Eco-series від Target. Ці та інші чудові продукти, що містять вермікомпост від червоних вігглерів або не менш цінний гуано, збагачують грунт, а отже, покращують бадьорість і продуктивність ваших рослин.

У нашому магазині також є широка пропозиція мінеральних добрив високого класу таких популярних брендів, як Agrecol, Biopon, Compo, Florovit, Fruktovit, Substral, Target та Zielony Dom. Тут пропонуються професійні, ретельно підібрані товари, які відповідають потребам різних заводів. Ми підтримуємо доступні ціни на ефективні, легко засвоювані і багаті поживними речовинами рідкі добрива для зелених і квітучих горшкових рослин, пальм, драцен, юк, орхідей, герані, петуній, фуксій, бегоній, гортензій, рододендронів, троянд, вересів і вересків. , клематиси, плодові дерева та чагарники, чорниця, цитрусові, виноград, помідори, огірки, зелень та багато інших корисних рослин.

Ми також маємо широкий вибір рідких надзвичайних добрив та живильних добавок для рослин, ослаблених після пересадки, атакованих хворобами чи шкідниками. Тут ви знайдете як суперефективні концентровані, так і гелеві добрива, готові до використання продукти у пляшках, обладнаних розпилювальними насосами, а також рідкі добрива в одноразових аплікаторах, якими легко та зручно користуватися. Такого широкого асортименту за спеціальними цінами ви не знайдете ніде в Інтернеті. Ми радимо вам робити зручні, легкі та швидкі покупки на нашому ринку садових насіння!

У цій категорії немає товарів