Sıvı gübreler

Sıvı gübreler, ev ve balkon bitkileri, bordürler, bitki ve sebze bahçelerinin bakımı için verimli, hızlı etki eden ve uygun maliyetli bir çözüm sunar. Ünlü markaların ürünlerini indirimli fiyatlarla içeren çevrimiçi mağazamızın geniş teklifini öğrenin! Agrecol'dan çok amaçlı "Biohumus" Vermicompost, Zielony Dom'dan doğal Sıvı Guano veya Target'tan Eco serisi sıvı gübre gibi en iyi sıvı organik gübreleri sunuyoruz. Kırmızı kurtçuklardan veya eşit derecede değerli guanodan elde edilen vermikompost içeren bu ve diğer mükemmel ürünler toprağı zenginleştirir ve böylece bitkilerinizin canlılığını ve verimliliğini artırır.

Mağazamızda Agrecol, Biopon, Compo, Florovit, Fruktovit, Substral, Target ve Zielony Dom gibi popüler markalardan geniş bir birinci sınıf mineral gübreler de bulunmaktadır. Çeşitli bitkilerin ihtiyaçlarına uygun, profesyonel, özenle seçilmiş ürünler burada elinizin altında. Yeşil ve çiçekli saksı bitkileri, palmiyeler, dracaenas, yuccas, orkideler, sardunyalar, kuyruklu petunyalar, fuşyalar, begonviller, ortancalar, orman gülleri, güller, fularlar ve fundalar için verimli, kolayca özümsenebilir ve besin açısından zengin sıvı gübreler için uygun fiyatları sunuyoruz. , akasma, meyve ağaçları ve çalılar, yaban mersini, narenciye bitkileri, üzümler, domatesler, salatalıklar, otlar ve diğer birçok kullanılabilir bitki.

Ayrıca dikimden sonra zayıflayan, hastalıklar veya zararlı böcekler tarafından saldırıya uğrayan bitkiler için geniş bir sıvı acil gübreler ve besleyici katkı maddeleri yelpazesine sahibiz. Burada hem süper verimli konsantre ve jel gübreleri, püskürtücü pompalarla donatılmış şişelerde kullanıma hazır ürünleri, hem de kullanımı kolay ve kullanışlı tek kullanımlık aplikatörlerde sıvı gübreleri bulacaksınız. İnternette başka hiçbir yerde özel fiyatlarla bu kadar geniş bir ürün yelpazesi bulamayacaksınız. Bahçe Tohumları Pazarımızda rahat, kolay ve hızlı bir şekilde alışveriş yapmanızı öneririz!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor