• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Šķidrie mēslošanas līdzekļi

Šķidrie mēslo piedāvā efektīvu, ātri iedarbojošu un ekonomisku risinājumu mājas un balkona augiem, dārza bedrēm, garšaugu un dārzeņu dārzam. Iepazīstieties ar plašo piedāvājumu mūsu tiešsaistes veikalā, kurā ir produkti no pazīstamām zīmēm par izdevīgām cenām! Mēs piedāvājam labākās šķidrās organiskās mēslu vielas, piemēram, visu mērķu "Biohumus" Vermikompostu no Agrecol, dabiskā Liquid Guano no Zielony Dom vai Eco-seriju šķidrās mēslu vielas no Target. Šie un citi lieliski produkti, kas satur vermikompostu no sarkaniem čūskiem vai vienlīdz vērtīgu guano, bagātina augsni un tādējādi uzlabo jūsu augu dzīvotspēju un ražīgumu.

Mūsu veikalā ir pieejama plaša augstas klases minerālmēslu izvēle no tādām populārām zīmēm kā Agrecol, Biopon, Compo, Florovit, Fruktovit, Substral, Target un Zielony Dom. Profesionāli, uzmanīgi izvēlēti produkti, kas piemēroti dažādu augu vajadzībām, ir pieejami šeit. Mēs stāvam par pieejamām cenām efektīvām, viegli uzsūcošām un barības bagātām šķidrajām mēslu vielām zaļajiem un ziedošajiem podu augiem, palmēm, dracēnām, jukām, orhidejām, pelargonijām, norobežojamiem petūnijiem, fuchsijām, begonijām, hortenzijām, rododendriem, rozēm, vērmēm un vērmēm, klemašiem, augļu kokiem un krūmiem, zilberiem, citrusaugiem, vīnogām, tomātiem, gurķiem, garšaugiem un daudzām citām noderīgām augām.

Mums ir arī plaša šķidro steidzamo mēslu un barojošo piedevu izvēle augiem, kas vājinājušies pēc pārstādīšanas, uzbrukuši slimības vai kaitēkļi. Šeit jūs atradīsiet gan ļoti efektīvas koncentrētas un želejas mēslu vielas, gan gatavas lietošanai produktus pudelēs ar smidzinātāja sūkni, kā arī šķidrās mēslu vielas vienreizējos aplikatoros, kas ir viegli un ērti lietojami. Jūs ne atradīsiet tik plašu piedāvājumu par speciālām cenām nekur citur internetā. Mēs aicinām jūs ērti, viegli un ātri iepirkties mūsu Garden Seeds Market!