Domates gübreleri

Domates gübresi bölümüne hoş geldiniz. Online mağazamızdaki en önemli gübre kategorilerine aittir. Bu mükemmel sebzeleri (aslında meyve) kendi başınıza yetiştirirseniz, mineral ve organik domates gübresi seçeneklerimize kesinlikle daha yakından bakmalısınız. Gerçeği ne olursa olsun, farklı domates çeşitleriyle dolu bir seranız, ısıtılmamış folyo örtü altında birkaç çalı veya balkondaki saksılarda birkaç çeri domates varsa - tüm bu bitkiler benzer, yüksek besin gereksinimlerini paylaşır. Sağlıklı büyümeleri, geniş yayılmaları ve bol meyve vermeleri için onları düzenli olarak gübrelemelisiniz.

Bu yüzden bu kadar çok domates bakım ürünümüz var! Natura'nın% 100 organik BIO Domates ve Biber Gübre, tam mineral Florovit Domates ve Biber gübre, Humuslu Otlar, Domates ve Salatalıklar için Hedef Eko Gübresi ve Hedef Uzun Ömürlü, En Verimli Domates gibi en iyi granül gübrelere sahibiz. , Salatalık ve Ot gübresidir. Sulama ile uygulanan sıvı gübreleri tercih ediyorsanız, Substral'den Çevre Dostu Domates ve Bitki Gübrelerini (140 litre sulama solüsyonu için konsantre) veya Target'tan sıvı Organik Domates ve Hıyar Gübresini seçin. Ayrıca besin eksiklikleri durumunda ve hastalıklar ve zararlılarla mücadelede tavsiye edilen mükemmel, etkili acil durum katkı maddeleri sunuyoruz: Substral'den Acil Domates Gübresi "Magiczna Siła" (Magical Power) ve "Zdrowy Pomidor" (Sağlıklı Domates) Çinko ile Yaprak Gübresi Kaynak Zielony Dom.

Sunduğumuz tek şey bu değil! Sizlere tatmin edici bir alışveriş deneyimi yaşatmak için domates gübre seçimimizi yeni ürünlerle sürekli geliştiriyoruz. Uygun fiyatları ve uygun, hızlı eve teslimatı garanti ediyoruz. Ünlü markaların ürünlerini seçin ve dengeli bileşimi uyumlu büyümeyi ve büyük, tatlı, vitamin açısından zengin meyvelerin coşkulu mahsullerini sağlayan profesyonel domates gübrelerini satın alın. Garden Seeds Market'te harika bir alışveriş turuna davetlisiniz!

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor