• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Tomativäetised

Tere tulemast Tomativäetiste osakonda, olulisse kategooriasse meie veebipõhises aiakaupluses. Kui kasvatate neid maitsvaid vilju (jah, tomatid on tehniliselt viljad!), tasub uurida meie mineraalsete ja orgaaniliste tomativäetiste valikut. Olenemata sellest, kas teil on kasvuhoone erinevate tomati sortidega, mõned taimed kile all või kirsstomatid potis teie rõdul, on kõikidel neil taimedel sarnased ja olulised toitumisvajadused. Regulaarne väetamine on võtmetegur nende tervislikule kasvule, rikkalikule harunemisele ja saagi rikkalikule koristamisele.

Sellepärast pakume laias valikus tomatite hooldustooteid! Avastage meie tipptooted, sealhulgas 100% orgaaniline BIO Tomati- ja Pipraväetis Natura-lt, põhjalik mineraalväetis Florovit Tomatitele ja Pipratele ning mitmekülgne Target Eko Väetis Maitsetaimedele, Tomatitele ja Kurkidele, rikastatud huumusega. Neile, kes eelistavad vedelaid väetisi, kaaluge keskkonnasõbralikke Substrali Tomati- ja Ürdiväetisi (kontsentraat 140 liitri lahuse jaoks) või Targeti orgaanilist Tomati- ja Kurkide väetist. Lisaks pakume tõhusaid hädaolukorra lisandeid toitainete puuduste ja kahjuritõrje jaoks: Substrali "Magiczna Siła" (Maagiline Jõud) Hädaolukorra Tomativäetist ja Zielony Dom "Zdrowy Pomidor" (Tervislik Tomat) Leheväetist tsingiga.

Aga see pole veel kõik! Me laiendame pidevalt meie Tomativäetiste valikut innovaatiliste toodetega, et parandada teie ostukogemust. Oodake taskukohaseid hindu ja kiiret kodukohaletoimetamist. Valige tuntud kaubamärkide hulgast ja investeerige professionaalsetesse tomativäetistesse tasakaalustatud kasvu ja suure saagi saamiseks suurtest, magusatest ja vitamiinirikastest tomatitest. Kutsume teid soojalt aedaemneiste turule nauditavale ostureisile!