• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Tomātu mēslojums

Laipni lūdzam Tomātu mēslojuma nodaļā. Tas pieder pie vissvarīgākajām mēslošanas līdzekļu kategorijām mūsu tiešsaistes veikalā. Ja jūs pats audzējat šīs lieliskās dārzeņus (faktiski augļus), jums noteikti vajadzētu tuvāk iepazīties ar mūsu minerālu un organisko tomātu mēslošanas līdzekļu izvēli. Neatkarīgi no tā, ja jums ir siltumnīca, kas pilna ar dažādām tomātu šķirnēm, daži krūmi zem neapsildītas folijas seguma vai vienkārši daži ķiršu tomāti podos uz balkona - visiem šiem augiem ir līdzīgas, augstas barības prasības. Jums tie regulāri jāaugļo, lai tie izaugtu veseli, plaši audzētu un dotu daudz augļu.

Tāpēc mums ir pieejams tik daudz tomātu kopšanas līdzekļu! Mums ir labākie granulētie mēslošanas līdzekļi, piemēram, 100% organiskais BIO tomātu un piparu mēslojums no Natura, minerālmēsli Florovit Tomātu un piparu minerālmēsli, Target Eko mēslojums garšaugiem, tomāti un gurķi ar humusu un Target ilgstošais, visefektīvākais tomāts , Gurķu un garšaugu mēslojums. Ja vēlaties izvēlēties šķidros mēslošanas līdzekļus, kas tiek lietoti ar laistīšanu, izvēlieties videi draudzīgus tomātu un garšaugu mēslošanas līdzekļus no Substral (koncentrāts 140 litriem laistīšanas šķīduma) vai šķidro organisko tomātu un gurķu mēslojumu no Target. Mēs piedāvājam arī izcilas, efektīvas ārkārtas piedevas, kuras ieteicams lietot uzturvielu deficīta gadījumā, kā arī cīņā pret slimībām un kaitēkļiem: ārkārtas tomātu mēslojums "Magiczna Siła" (maģiskais spēks) no Substral un "Zdrowy Pomidor" (veselīgais tomāts) lapu mēslojums ar cinku no Zielony Dom.

Tas nebūt nav viss, ko mēs piedāvājam! Mēs pastāvīgi uzlabojam mūsu tomātu mēslojuma izvēli ar jauniem produktiem, lai sniegtu jums apmierinošu iepirkšanās pieredzi. Mēs garantējam pieņemamas cenas un pieejamu, ātru piegādi mājās. Izvēlieties slavenu zīmolu produktus un iegādājieties profesionālus tomātu mēslojumus, kuru līdzsvarotais sastāvs nodrošina harmonisku augšanu un bagātīgu, lielu, saldu, vitamīniem bagātu augļu kultūru. Jūs esat laipni aicināti uz lielisku iepirkšanās ekskursiju dārza sēklu tirgū!