• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Tomātu mēslojums

Laipni lūdzam Pomidoru Mēslo nodaļā, svarīgajā kategorijā mūsu tiešsaistes dārza veikalā. Ja jūs audzējat šos gardos augļus (jā, tehniski pomidori ir augļi!), ir tāpēc ir vērts izpētīt mūsu minerālo un ekoloģisko pomidoru mēslu klāstu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir siltumnīca ar dažādām pomidoru šķirnēm, daži augi nepasildītā folijā vai ķiršu pomidori podos jūsu balkonā, visiem šiem augiem ir līdzīgas, nozīmīgas uztura vajadzības. Regulāra mēslu izmantošana ir atslēga viņu veselai augšanai, bagātīgam zariem un augļu bagatīgai ražai.

Tāpēc mēs piedāvājam plašu pomidoru kopšanas produktu klāstu! Atklājiet mūsu top izvēles, tostarp 100% ekoloģisko BIO Tomātu un Piparu Mēslu no Natura, visaptverošo minerālu Florovit Tomātu un Piparu mēslu un daudzfunkcionālo Target Eko Mēslu Garšaugiem, Tomātiem un Gurķiem, bagātinātu ar humusu. Tiem, kuriem patīk šķidrie mēsli, ieteicams apsvērt vides draudzīgos Tomātu un Garšaugu Mēslus no Substral (koncentrāts 140 litru šķīdumam) vai organisko Tomātu un Gurķu Mēslu no Target. Turklāt mēs piedāvājam efektīvus ārkārtas piedevas barības vielu trūkumu un kaitēkļu kontrolēšanai: Substral "Magiczna Siła" (Brīnumaina Spēks) Ārkārtas Tomātu Mēslu un "Zdrowy Pomidor" (Veselais Tomāts) Lapu Mēslu ar cinku no Zielony Dom.

Bet tas vēl nav viss! Mēs pastāvīgi paplašinām mūsu Pomidoru Mēslu izvēli ar inovatīviem produktiem, lai uzlabotu jūsu iepirkumu pieredzi. Gaidiet pieņemamas cenas un ātru piegādi uz mājām. Izvēlieties no labi pazīstamiem zīmoliem un ieguldiet profesionālos pomidoru mēslus, lai panāktu līdzsvarotu augšanu un bagātīgu ražu no lieliem, saldiem, vitamīniem bagātiem tomātiem. Jūs esat ļoti laipni aicināti uz ienesīgu iepirkšanās ceļojumu Garden Seeds Market!