Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Томатні добрива

Ласкаво просимо до відділу добрив Томат. Він належить до найважливіших категорій добрив у нашому інтернет-магазині. Якщо ви вирощуєте ці чудові овочі (насправді фрукти) самостійно, вам неодмінно слід уважніше ознайомитися з нашим вибором мінеральних та органічних томатних добрив. Незалежно від того, якщо у вас є теплиця, повна різних сортів томатів, кілька кущів під неопаленим фольгованим покриттям або просто кілька помідорів черрі в горщиках на балконі - усі ці рослини мають однакові, високі харчові потреби. Вам потрібно регулярно удобрювати їх, щоб вони росли здоровими, широко ролили і дали багато плодів.

Ось чому у нас є так багато продуктів для догляду за помідорами! Ми маємо найкращі гранульовані добрива, такі як 100% органічні добрива BIO для помідорів та перцю від Natura, повне мінеральне добриво Florovit Tomato and Pepper, добриво Target Eko для трав, помідорів та огірків з перегноєм та цільовий довговічний, найбільш ефективний помідор , Добриво для огірків та трав. Якщо ви віддаєте перевагу рідким добривам, які вносять під час поливу, виберіть екологічно чисті добрива для помідорів та трав від Substral (концентрат на 140 літрів поливного розчину) або рідкі органічні добрива для помідорів та огірків від Target. Ми також пропонуємо відмінні, ефективні надзвичайні добавки, які рекомендуються при дефіциті поживних речовин та боротьбі із хворобами та шкідниками: екстрене томатне добриво "Magiczna Siła" (Чарівна сила) від Substral та "Здоровий помідор" (Листяне добриво з цинком) від Зеленого Дому.

Це далеко не все, що ми пропонуємо! Ми постійно вдосконалюємо наш вибір томатних добрив новими продуктами, щоб забезпечити вам задоволення від покупок. Ми гарантуємо доступні ціни та доступну, швидку доставку додому. Вибирайте продукти відомих брендів і купуйте професійні томатні добрива, збалансований склад яких забезпечує гармонійний ріст та пишні врожаї великих, солодких, багатих вітамінами плодів. Вас запрошують до чудового шопінг-туру на ринку Garden Seeds!

У цій категорії немає товарів