• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Pomidorų trąšos

Sveiki atvykę į Pomidorų Trąšų skyrių, svarbią kategoriją mūsų internetinėje sodo prekybos parduotuvėje. Jei auginate šiuos skanius vaisius (taip, pomidorai techniškai yra vaisiai!), verta apsvarstyti mūsų mineralinių ir ekologiškų pomidorų trąšų asortimentą. Nepriklausomai nuo to, ar turite šiltnamį su įvairiomis pomidorų veislėmis, keletą augalų po neušildyta plėvele arba vyšniinius pomidorus vazonuose jūsų balkone, visi šie augalai turi panašias ir svarbias mitybos poreikis. Nuolatinis tręšimas yra pagrindinis sveikam augimui, gausiam šakojimui ir turtingai vaisių deriniui.

Dėl šios priežasties mes siūlome įvairius produktus pomidorų priežiūrai! Raskite mūsų geriausius pasirinkimus, įskaitant 100% ekologinę BIO Pomidorų ir Paprikų Trąšą iš Natura, išsamias mineralines Florovit Pomidorų ir Paprikų trąšas ir universalųjį Target Eko Trąšą Šiltakraujiams, Pomidorams ir Agurkams, praturtintą humusu. Norintiems skystas trąšas, svarstykite apie aplinką tausojančias Substral Pomidorų ir Žolelių trąšas (konzentratas 140 litrų tirpale) arba Target Ekologinę Pomidorų ir Agurkų trąšą. Be to, siūlome efektyvius neatidėliojamus priedus trąšų trūkumui ir kenkėjų kontrolės priemones: Substral „Magiczna Siła“ (Stebuklinga jėga) Neatidėliojamą Pomidorų Trąšą ir „Zdrowy Pomidor“ (Sveikas Pomidoras) Lapų Trąšą su Cinku iš Zielony Dom.

Tačiau tai dar ne viskas! Mes nuolat plečiame mūsų Pomidorų Trąšų pasirinkimą inovatyviais produktais, kad pagerintume jūsų apsipirkimo patirtį. Laukite prieinamų kainų ir greitos pristatymo į namus. Pasirinkite iš garsaus prekės ženklų ir investuokite į profesionalias pomidorų trąšas, siekiant subalansuoto augimo ir gausių derlių iš didelių, saldžių, vitaminais gausių pomidorų. Šiltai kviečiame jus į apdovanojančią apsipirkimo kelionę Garden Seeds Market!

11.43