• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Pipirnių sėklos

Mūsų sodininkystės parduotuvė didžiuojasi siūlydama Pipirnių sėklos, būtiną papildymą jūsų Velykų puošmenoms. Būkite tikri, kad mūsų parduotuvėje prieinamos sėklos yra aukščiausios kokybės ir gaunamos iš patikimų tiekėjų.

Pipirnių sėklos duoda itin maistingą augalą, turtingą būtinomis vitaminomis, ypač C ir K, taip pat mineralais ir esamaisiais aliejais. Jis padarys stebuklus odai ir nagams. Dėka aukšto K vitamino kiekio, pipirnės taip pat padeda išlaikyti kaulų tankį, mažinant kalcio nuostolius, ir palaiko sveiką inkstų bei kasos veiklą. Be to, tai puikus apetitą skatinantis produktas, idealiai tiks šerniukams.

Nedvejokite—užsisakykite savo Pipirnių sėklos jau šiandien! Tai augalas, kuris yra naudingas visus metus, o ne tik per Velykas. Jo auginimas yra toks paprastas, kad net vaikai lengvai augsins pipirnių ūglių. Tiesiog mirkinkite sėklas vandenyje trumpą laiką, tada perkelkite juos į drėgną medvilnę ar celuliozės audinį. Po 8-10 dienų turėsite valgomųjų ūglių. Šie ūgliai yra universalus priedas įvairiems patiekalams, ypač tiems, kurie yra pagaminti iš pieno produktų. Norėdami dar labiau palengvinti pipirnių auginimą, apsvarstykite specialaus daigiklio naudojimą. Šį nuostabų augalą galite taip pat auginti savo sode, paruoštame dirvožemyje. Veikite dabar ir mėgaukitės daugybe Pipirnių sėklų teikiamų privalumų, suteikiančių skanų, sveiką ir estetiškai patrauklų užkandį per trumpą laiką!