• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Pipirnių sėklos

Mūsų sodo parduotuvėje siūlomos bittercress sėklos. Šis augalas yra būtinas Velykų dekoras. Mūsų parduotuvėje parduodamos sėklos yra aukščiausios kokybės, nes jos pagamintos tik iš įrodytų tiekėjų.

Bittercress yra labai vertingas augalas, turintis daug vitaminų, ypač C ir K, taip pat mineralų ir eterinių aliejų. Jis teigiamai veikia odos ir nagų būklę. Dėl vitamino K ji neleidžia dideliam kalcio praradimui iš kaulų ir pagerina inkstų bei kasos funkcionavimą. „Bittercress“ taip pat gali padėti įtikinti valgyti valgius, nes tai skatina apetitą.

Nedvejodami ir užsakykite bittercress sėklas šiandien. Rekomenduojama valgyti visus metus, ne tik Velykų. Tai labai paprasta auginti, kad net vaikai bus įveikti augančius bittercress daigus. Jums reikia šiek tiek mirkyti sėklą vandenyje ir tada perkelti juos į drėgną medvilnę arba celiuliozės audinį. Valgomieji daigai bus paruošti per 8–10 dienų. Jie tinka daugeliui įvairių patiekalų, ypač pieno produktų. Speciali sprouteris dar labiau palengvins bittercress daigų gamybą. Šis augalas taip pat gali būti auginamas soduose anksčiau paruoštame dirvožemyje. Prarasti laiko ir išbandyti „bittercress“ sėklą, norėdami mėgautis skaniais, sveikais ir dekoratyviniais užkandžiais!