• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Kress seemned

Meie aiakauplus pakub kibedaid seemneid. See taim on vältimatu lihavõttepüha. Meie kaupluses müüdavad seemned on kõrgeima kvaliteediga, sest need on pärit ainult tõestatud tarnijatelt.

Bittercress on väga väärtuslik taim, mis sisaldab palju vitamiine, eriti C ja K, samuti mineraale ja eeterlikke õlisid. See mõjutab positiivselt naha ja küünte seisundit. Tänu K-vitamiinile ei võimalda see luudest suurt kaltsiumi kadu ja parandab neerude ja kõhunäärme toimimist. Bittercress võib aidata veenda kavalaid sööjaid, sest see stimuleerib söögiisu.

Ärge kartke ja tellige täna kibedaid seemneid. Soovitatav on seda aastaringselt süüa, mitte ainult lihavõtted. Kasvatus on nii lihtne, et isegi lapselik hakkab kasvatama kasvavaid kibedaid võrseid. Teil on vaja vaid mõnda aega veega seemned leotada ja seejärel viia need märgale puuvillale või tselluloosikudele. Söödavad idud on valmis 8 kuni 10 päeva jooksul. Nad sobivad paljudesse erinevatesse roogadesse, eriti piimatoodetesse. Eriline sprouter teeb bittercress-idu tootmise veelgi lihtsamaks. Seda tehast võib kasvatada ka aedades eelnevalt valmistatud pinnases. Võta aega ja proovige bittercress seemneid, et nautida maitsvat, tervislikku ja dekoratiivset suupistet!