Acı Çekirdeği

Bahçe mağazamızda acı tohumlar bulunur. Bu bitki vazgeçilmez bir Paskalya dekorasyonudur. Mağazamızda satılan tohumlar, yalnızca kanıtlanmış tedarikçilerden temin edildiğinden en yüksek kalitededir.

Bittercress vitaminler, özellikle C ve K, mineraller ve uçucu yağlar açısından zengin, son derece değerli bir bitkidir. Cilt ve tırnakların durumunu olumlu yönde etkiler. K vitamini sayesinde kemiklerden büyük kalsiyum kaybına izin vermez ve böbrek ve pankreasın çalışmasını iyileştirir. Bittercress ayrıca iştah açıcı olduğu için telaşlı yiyicileri ikna etmeye de yardımcı olabilir.

Acı çekirdeği tohumlarını bugün tereddüt etmeyin ve sipariş etmeyin. Sadece Paskalya'da değil, tüm yıl boyunca yemeniz önerilir. Uygulamada o kadar kolaydır ki, çocuk doğanlar bile büyüyen acı lahanayı ustalaştıracaklardır. Tohumları bir süre sadece suya batırmanız ve sonra ıslak pamuk veya selüloz dokuya aktarmanız gerekir. Yenilebilir filizler 8 ila 10 gün içinde hazır olacaktır. Özellikle süt ürünleri olmak üzere birçok farklı yemeğe uyarlar. Özel bir sprouter, acı lahana filizlerinin üretimini daha da kolaylaştırır. Bu bitki önceden hazırlanmış toprakta bahçelerde de yetiştirilebilir. Hiçbir zaman kaybetmeyin ve hiçbir zaman lezzetli, sağlıklı ve süs atıştırmalıkların tadını çıkarmak için acı tohumları deneyin!