• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kressalātu sēklas

Mūsu dārza veikals lepojas piedāvājot Kressalātu sēklas, kas ir neatņemama daļa no jūsu Lieldienu dekorācijām. Jūs varat būt droši, ka mūsu veikalā pieejamās sēklas nāk no uzticamiem, augstas kvalitātes piegādātājiem.

Kressalātu sēklas dod ārkārtīgi barojošu augu, kas ir bagāts ar būtiskām vitamīniem, it īpaši C un K, kā arī ar minerālvielām un ēteriskajām eļļām. Tas dara brīnumus ādai un nagiem. Pateicoties augstajam K vitamīna līmenim, kressalāts arī palīdz saglabāt kaulu blīvumu, samazinot kalcija zudumu, un atbalsta veselīgu nieru un aizkuņģa dziedzera darbību. Turklāt tas ir lielisks apetītes stimulators, īpaši piemērots tiem, kuri izvēlas ēst izvēlīgi.

Nekavējieties—pasūtiet savas Kressalātu sēklas jau šodien! Šis ir augs, kas ir izdevīgs visu gadu, ne tikai Lieldienās. Tā audzēšana ir tik vienkārša, ka pat bērni var viegli audzēt kressalātu dzinumus. Tikai īsu laiku samitriniet sēklas ūdenī, pēc tam pārvietojiet tās uz mitru kokvilnas vai celulozes audumu. Jums būs ēdami dzinumi, gatavi baudīšanai tikai 8-10 dienu laikā. Šie dzinumi ir daudzpusīgs papildinājums dažādiem ēdieniem, it īpaši piena produktu receptēm. Lai padarītu kressalāta audzēšanu vēl vienkāršāku, apsveriet iespēju izmantot īpašu dīgstu audzēšanas iekārtu. Jūs varat arī audzēt šo brīnišķīgo augu savā dārzā, izmantojot iepriekš sagatavotu augsni. Rīkojieties tagad un izbaudiet daudzveidīgās Kressalātu sēklu priekšrocības, nodrošinot garšīgu, veselīgu un estētiski pievilcīgu uzkodu īsā laika posmā!