Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Насіння гіркого крісу

У нашому садовому магазині пропонують насіння бітеркриси. Ця рослина є незамінною прикрасою Великодня. Насіння, що продається в нашому магазині, найвищої якості, оскільки походить тільки від перевірених постачальників.

Гіркова креска - надзвичайно цінна рослина, багата вітамінами, особливо C і K, а також мінералами та ефірними маслами. Це позитивно впливає на стан шкіри і нігтів. Завдяки вітаміну К він не допускає великих втрат кальцію з кісток і покращує функціонування нирок і підшлункової залози. Гірчатка також може допомогти переконати метушливих їдців поїсти, оскільки вона стимулює апетит.

Не соромтеся і замовляйте насіння бітеркриси сьогодні. Рекомендується з'''їсти його цілий рік, не тільки на Великдень. Це так легко в культивуванні, що навіть дитині освоюватимуть зростаючі гірські пагони. Вам потрібно лише деякий час замочити насіння у воді, а потім перенести їх на вологу тканину бавовни або целюлози. Їстівні паростки будуть готові протягом 8-10 днів. Вони вписуються в безліч різних страв, зокрема молочних продуктів. Спеціальний проросток зробить вирощування гіркових пагонів ще простішим. Ця рослина можна також вирощувати в садах на попередньо підготовленій грунті. Не втрачайте часу і спробуйте насіння бітеркриси, щоб насолодитися смачною, здоровою та декоративною закускою в найкоротші терміни!

28.36 47.27
Акція завершується
28.36 47.27
Акція завершується
217.45 362.45
Акція завершується
217.45 362.45
Акція завершується