• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena

Pelargoniju sēklas

Atklājiet krāšņu krāsu un mūžīgas skaistuma pasauli mūsu kategorijā "Pelargoniju, Ģerāniju sēklas". Pelargonija bieži tiek dēvēta par "balkonu karalieni" un izceļas ar savu izcilu kvalitāti. Mūsu pelargoniju sēklas nāk tikai no uzticamiem, augstākās klases ražotājiem, nodrošinot jums bagātīgu ziedēšanu. Izvēlieties no plaša pelargoniju šķirņu klāsta, katras piedāvājot unikālas ziedu krāsas, un viegli izveidojiet iespaidīgu kompozīciju, kas rotās jūsu balkonu vai iekštelpas no pavasara sākuma līdz pirmajām rudens salnām.

Mūsu galvenā ieteikuma? Sarkano ziedu pelargonija, ideāli piemērota, lai pievienotu krāsu balkona kastēm, podiem terasēs un pat jūsu mājās. Šī krāsaina šķirne lieliski sader ar pelargoniju, kas ražo lielus, baltus ziedus, kas izvietoti iespaidīgās ziedu kopa. Ja meklējat kaut ko citu, apsveriet iespēju izvēlēties rozā-oranžo pelargoniju, kas labi aug gan podos, gan ziedu dobēs. Nepalaistiet garām arī vijolīšu lapu pelargoniju; tās vienvietīgie, daudzkrāsainie ziedi ir ideāli piemēroti piekarināmajām groziem un pavasarī un rudens laikā pievienos krāsu jūsu mājai un apkārtnei. Šīs šķirnes lapām arī ir dekoratīva vērtība - tās spīd gaismā un atgādina vijolīšu lapas, tādēļ arī tās nosaukums.

Pelargoniju sēklas ir salīdzinoši viegli audzēt, padarot tās par ideālu izvēli gan pieredzējušiem dārzniekiem, gan iesācējiem. Tomēr ir svarīgi tās stādīt labi notekējošā, auglīgā augsnē. Laistīšanai jābūt regulārai - ik pēc divām dienām vai katru dienu karstākā laikā - bet izvairieties no lapu apsmidzināšanas, jo tas var izraisīt puvi. Uzticieties mums, šie augi ir vērtīga ieguldījuma jebkurā dārzā vai mājās.