Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Герань, насіння пеларгонії

Ви знайдете насіння пеларгонії (герані) в нашому садовому магазині. Ця рослина часто називають королевою балконів. Насіння пеларгонії відрізняються високою якістю, оскільки надходять тільки від відомих виробників. Ви можете вибрати з численних різновидів пеларгонії з різнобарвним цвітінням. Завдяки цьому великому вибору Ви можете легко створити відмінну композицію, яка прикрасить ваш балкон або домашній інтер'''єр з ранньої весни до перших морозів восени.

Ми рекомендуємо пеларгонію з червоними квітками, яка буде чудово виглядати на балконних ящиках і горщиках всіх видів на терасі і вдома. Цей сорт також може прикрасити громадський простір. Він гармонійно поєднується з різноманітністю пеларгонії, що виробляє великі білі квіти, зібрані у вражаючих парасонях. Ми також пропонуємо спробувати рожево-оранжеву пеларгонію, яку можна посадити як у горщиках, так і на квіткових клумбах. Пеларгонія плюща, що розробляє одно-, різнокольорові цвітіння, процвітатиме у вішальних кошиках і прикрасить домашній інтер'''єр і околиці з весни до осені. Його листя також мають декоративну цінність - вони світять і нагадують листя плюща, звідси і назва.

Пеларгонія досить невибаглива в культивуванні і не повинна викликати жодних неприємностей навіть невдосконаленим садівникам. Але слід пам'''ятати, що вона повинна рости в проникному, родючому грунті. Ви повинні поливати його кожні два дні і навіть щодня в гарячі періоди. Не посипайте його водою, оскільки це часто призводить до загнивання.