• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Pelargoon seemned

Meie aiakauplusest leiate pelargoonium (geranium) seemned. Seda tehast nimetatakse sageli rõdude kuningannaks. Pelargooniumiseemned paistavad silma kõrge kvaliteediga, sest need on pärit ainult tuntud tootjatelt. Te võite valida paljude erinevate värvidega õrnade pelargoonium sortide hulgast. Tänu sellele laiale valikule saate kergesti luua suurepärase kompositsiooni, mis kaunistaks teie rõdu või kodu interjööri varakevadest kuni sügiseni esimesteni.

Soovitame punast lillekujulist pelargoniumit, mis oleks suurepärane terrassil ja kodus igasuguste rõdu kastide ja potide puhul. See sort võib kaunistada ka avalikku ruumi. See on kooskõlas pelargooniumiga, mis toodab suurte valgeid lilli, mis on kogunenud muljetavaldavatesse umbels. Samuti soovitame proovida roosa-oranži pelargooniumit, mida saab istutada nii potidesse kui lillepeenarde. Ivy-leaf pelargonium, mis arendab ühe-, mitmekülgset õitsemist, õitseb rippuvad korvid ja kaunistab kodukaunist ja -piirkonnast kevadest sügiseni. Selle lehtedel on ka dekoratiivne väärtus - nad säravad ja meenutavad luuderohi lehti, seega ka nime.

Pelargoonium on kasvatamisel üsna nõudlik ega tohiks isegi kogenematuid aednikke põhjustada probleeme. Peaksime siiski meeles pidama, et see peaks kasvama läbilaskvas ja viljakas pinnases. Sa peaksid seda veeta iga kahe päeva tagant ja isegi iga päev kuumematel perioodidel. Ärge piserdage seda veega, sest see viib sageli mädanema.