• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Pelargoon seemned

Avastage värvikirev ja ajatu ilu maailm meie kategoorias "Pelargoon, Geranium seemned". Pelargooniat nimetatakse tihti "rõdude kuningannaks" ning see taim paistab silma oma erakordse kvaliteediga. Meie pelargooni seemned pärinevad ainult usaldusväärsetest, tipptasemel tootjatest, tagades teile lopsaka õitsemise. Valige laiast pelargooni sortide valikust, millest igaüks pakub ainulaadseid õite värve, ja looge vaevata suurepärane kompositsioon, mis kaunistab teie rõdu või siseruume kevade algusest kuni sügise esimese külmani.

Meie peamine soovitus? Punaseõieline pelargoonia sobib suurepäraselt, et lisada värvipritsmeid rõdukastidesse, terrassil olevatesse pottidesse ja isegi teie koju. See silmapaistev sort sobib suurepäraselt kokku pelargooniaga, mis toodab suuri, valgeid õisi, mis on korraldatud muljetavaldavatesse õisikutesse. Kui otsite midagi erinevat, kaaluge roosa-oranži pelargoonia valimist, mis õitseb nii pottides kui ka lillepeenardes. Ärge unustage ka luuderohu-lehelist pelargooniat; selle üksikud, mitmevärvilised õied sobivad suurepäraselt rippkorvidesse ja lisavad kevadest sügiseni värvi teie koju ja ümbrusesse. Selle sordi lehed on samuti dekoratiivse väärtusega, sädeledes valguses ja meenutades luuderohu lehti, nagu nimigi ütleb.

Pelargooni seemned on suhteliselt kergesti kasvatatavad, muutes need ideaalseks valikuks nii kogenud aednikele kui ka algajatele. On siiski oluline, et taimed istutatakse hästi läbilaskvasse, viljakasse mulda. Kastmine peaks olema järjepidev - iga kahe päeva tagant või iga päev kuumematel perioodidel - kuid vältige lehtede piserdamist, kuna see võib põhjustada mädanemist. Usaldage meid, need taimed on igas aias või kodus väärt investeering.