• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Produktų filtrai

Kaina

Pelargoniju sēklas

Atraskite spalvingą ir amžiną grožį mūsų kategorijoje „Pelargonijų, Geranium sėklos“. Dažnai vadinama „balkonų karaliene“, pelargonija yra augalas, išsiskiriantis išskirtine kokybe. Mūsų pelargonijų sėklos yra gautas išimtinai iš patikimų, aukščiausios kokybės gamintojų, garantuojant jums puikų žydėjimą. Pasirinkite iš daugybės pelargonijų veislių, kiekviena siūlanti unikalias gėlių spalvas, ir lengvai sukurti nuostabų derinį, kuris puošs jūsų balkoną ar vidaus erdves nuo pavasario pradžios iki pirmųjų rudens šalnų.

Mūsų geriausia rekomendacija? Raudonųjų gėlių pelargonija, puiki skirta įnešti spalvų į balkono dėžes, puodus terasose, ir net viduje namuose. Ši ryški veislė puikiai dera su pelargonija, kuri gamina didelius, baltus žiedus, suformuotus įspūdingose žiedynuose. Jei ieškote kažko kito, apsvarstykite rožinės-oranžinės pelargonijos veislę, kuri gerai auga tiek puoduose, tiek gėlių lovelėse. Nepraleiskite pro šalies ir vijoklinės pelargonijos; jos vieniši, spalvingi žiedai puikiai tinka kabantyse vazonuose ir nuo pavasario iki rudens pridės spalvų jūsų namams ir aplinkai. Šios veislės lapai taip pat turi dekoratyvinę vertę, švyti šviesoje ir primena vijoklio lapus, kaip ir pavadinimas sako.

Pelargonijų sėklos yra santykinai lengvai auginamos, todėl tinka tiek patyrusiems sodininkams, tiek pradedantiesiems. Svarbu, tačiau, sodinti jas gerai drenuojamoje, derlingoje dirvoje. Laistymas turėtų būti nuolatinis – kas antrą dieną arba kasdien karštesniais laikotarpiais – tačiau vengti purkšti lapus, nes tai gali sukelti puvimą. Pasitikėkite mumis, šie augalai yra vertinga investicija į bet kurią sodą ar namus.