• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Hrnce namontované na zábradlie

Hrnce namontované na zábradlí dnes patria k povinným balkónom a radovým zariadeniam. V našom internetovom obchode nájdete krásne aj praktické, ľahko sa čistiace modely odolné voči poveternostným vplyvom. Skontroluj ich!

Každý milovník rastlín považuje balkónové kvety ťažko odolné. Pre hojne rastúce a kvitnúce koncové a štandardné petúnie, muškáty a fuchsie je potrebné vhodné nastavenie, napríklad vo forme klasického balkóna. Ponúkame 40-cm terakotovú alebo hnedú balkónovú škatuľu „Venuša“ a 60 cm antracitovo sivú škatuľu „Lobelia“ za špeciálne ceny. Ak hľadáte svetlé, živé farby, modro-fialová alebo tyrkysová balkónová krabica „Lotos“ s kovovým košom prinesie život do vašej zelenej oázy. Všetkým milovníkom záhradných pokusov odporúčame balkónové boxy / sádzacie stroje „Bella“ s čipkou. Tieto výrobky oslňujú svojou jemnosťou, ktorú dlhujú detailom prelamované. Mali by ste obrátiť pozornosť aj na hrnce namontované na zábradlie. 60-cm hrnec „Wave“ priamo namontovaný na balkónovom zábradlí vám umožní skryť menej reprezentatívnu zábradlie. Je k dispozícii v bielej, pistáciovej zelenej, sivobéžovej a hnedej farbe. Menší, okrúhly, ľahký hrniec pripevnený na zábradlie „Lofly“ a štvorcový model „Lobelia“ tiež vyzerajú rozkošne. Tieto modely kvetináčov sa dokonale hodia na pestovanie bylín a malých rastlín so zvykom podobným chumáčom. Všetky tieto a mnoho ďalších produktov získate rýchlo a spoľahlivo doručením domov tu na našom trhu záhradných semien - vyskúšajte nás!

Choďte na najvyššiu možnú kvalitu za bezkonkurenčné ceny a vyberte si z mnohých módnych návrhov a farieb. Ponúkame odolné hrnce namontované na zábradlia od renomovaných výrobcov. Tieto nádoby sú vyrobené z ľahkých, ale trvanlivých plastových materiálov, ktoré sú odolné voči vyblednutiu, rozbitiu a zahĺbeniu. Objednáte si príslušenstvo, ktoré bude slúžiť vašim rokom, ktoré prídu do nášho obchodu. To všetko za slušnú cenu - stretnime sa v našom obchode!