• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Konopné šnúry

Konopné motúzy sa vysoko považujú za odolné šnúry z prírodných vlákien. Ak potrebujete vysoko odolný materiál odolný voči strihu a trhaniu, ale chceli by ste sa vyhnúť syntetickým výrobkom, bude sa konopná šnúra určite najlepšou investíciou. Získate za veľmi prijateľnú cenu v našom záhradnom obchode!

Pôvodné vlákna - konopné nite potiahnuté dechtom - boli po stáročia základným doplnkom remeselníkov. Extrémne odolné vlákno ponúka neoceniteľnú pomoc doma aj na záhrade, kedykoľvek je potrebné bezpečne pripevniť predmety. Konopné vlákna, ktoré sú k dispozícii v našom obchode, sú ideálne pre viazacie rastliny s lignírami a zelenými stopkami. Okrem iného ponúkame 200 m konopného povrazu na zvitku, nepoškvrnené, silné a silné. Môžete s ňou postaviť nosný stojan pre popínavé rastliny - takáto konštrukcia bude nielen odolná, ale aj estetická vďaka prirodzenému vzhľadu nášho produktu. Vlákno, ktoré ponúkame v našom obchode, sa dá použiť aj na viazanie paradajok, papriky alebo uhoriek pod prikrývky. Konopné šnúry a povrazy sú odolné a môžu sa tiež použiť na zostavenie a upevnenie rôznych vecí, ako sú napríklad fóliové tunely. Ak kopáte vysoko kvalitný a ekologický životný štýl, vyberte produkty z tejto sekcie. Vydajte sa na silné, praktické, biologicky rozložiteľné a ekologické výrobky.

V našom záhradnom obchode si kúpite konopné motúzy a šnúry bez prísad za veľmi prijateľné ceny. Skontrolujte podmienky bezplatného doručenia a ušetrite ešte viac. Pozývame vás do nášho obchodu!