• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Ratanové imitujúce kvetináče

Ratanové kvetináče kombinujú prírodný vzhľad s jemnou eleganciou. Ratan, niekedy nazývaný rotang, je elastický a ľahký materiál, ktorý sa najčastejšie používa na prútený nábytok. Získava sa z rastliny Calamus rotang, známej tiež ako manila alebo malacca. Náš internetový obchod ponúka kvetináče a kvetináče vyrobené zo syntetického ratanu, veľmi odolného plastu, ktorý pripomína prírodný ratan. Tento materiál výrazne zatieni prírodnú tkaninu odolnosťou a odolnosťou proti poškodeniu, ako aj z hľadiska blednutia vystaveného slnečnému žiareniu. Preto je tak populárny pri výrobe záhradného nábytku a balkónov a terasových kvetináčov. Na druhej strane vyzerá rovnako esteticky ako prírodný rotang a nepripomína plasty.

Len sa pozrite, aké nádherné môžu byť naše kvetináče a kvetináče v štýle ratanu! 19-cm štvorcový hrniec „Juka“ v bielej, béžovej, mocha-hnedej alebo grafitovej sivej farbe dodá rastlinám, ktoré zdobia vašu obývaciu izbu alebo spálňu, ďalší kop. Mali by ste tiež zvážiť objednanie väčších, 25, 30 a 40 cm modelov, ale ak hľadáte vysoký, štíhly kvetináč pre obývaciu izbu alebo terasu, vysoký štvorcový hrniec „Finezja“ s vložkou chrániacou korene rastlín. od zamokrenia uspokojí vaše potreby. Ak potrebujete atraktívny kontajner na pestovanie balkónových kvetov, na tento účel nemôže byť nič lepšie ako vkusný, úžasný kvetináč „Werbena“ - najmä ak ho skombinujete so zodpovedajúcim malým kvetináčom „Begonia“ umiestneným na zábradlí balkóna namiesto obyčajné balkónové boxy. Vyskúšajte túto možnosť!

Ratanové kvetináče a kvetináče sa dokonale hodia na rôzne druhy interiérových úprav. Hodia sa k moderným, etnickým a rustikálnym štýlom. V našom internetovom obchode sme zhromaždili najkrajšie kvetináče zo syntetického ratanu v elegantných, vždy módnych farbách. Vďaka tejto rozmanitosti budete môcť nájsť model, ktorý spĺňa všetky vaše požiadavky. Kúpte si krásne hrnce v ratanovom štýle za prijateľné ceny a ešte dnes zmeňte svoj domáci dizajn!

-10%
8.87 9.85
-10%
16.89 18.76
Kvetináč na kvetiny "Begonia" - 19 x 56 cm - biely ratan - -10%
20.21 22.45
-10%
21.68 24.09