• 149.00 Ak chcete získať nárok na dopravu zdarma
    musíte zadať minimálnu objednávku

Hrncové vložky

Vložky do kvetináčov významne uľahčujú správnu starostlivosť o domáce a balkónové rastliny, najmä rastliny citlivé na nadmernú vlhkosť a zamokrenie. Ľahko čistiteľné a odolné plastové nádoby poskytujú inteligentný spôsob, ako sa vyhnúť rastúcim chybám, ktoré každý záhradník a pestovateľ niekedy robí. Táto sekcia obsahuje nádherné pevné hrnce s vložkami. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si model, ktorý sa zmestí do vašej obývačky.

Ale prečo by ste si mali kúpiť hrniec s vložkou na prvom mieste? Nádoba na pestovanie rastlín tohto druhu chráni rastliny pred zamokrením. Medzi vložkou a dnom nádoby je dutý priestor, kde sa zhromažďuje prebytočná voda. Týmto spôsobom sa rastlinné korene nerastú ponorené do vody, čo by mohlo mať negatívny vplyv na pohodu rastlín a nemusíte sa obávať vyliatia vody z tanierika ani po každom zalievaní. Voda odparujúca sa zo spodnej časti nádoby pomáha udržiavať správnu vlhkosť pôdy po dlhšiu dobu. Ako vidíte, vložky do kvetináčov prinášajú do stola veľa výhod!

V našom výbere na vás čakajú ozdobné kvetináče „Makata“ s vložkami. Atraktívny prútený vzor na povrchu týchto nádob v kombinácii s elegantnými farbami (svetlo šedá, šedo-béžová, biela, kaviareň latte) robí z kvetináčov prezentovanú vkusnú dekoráciu interiéru. Prezrite si naše hladké, okrúhle hrnce „Vulcano“ s vložkami. Sú dokonale vhodné na použitie na terase a balkóne. Ak máte radi živé, sýte farby, kruhový kvetináč „Ibiza“ s vložkou je tou pravou voľbou. Objednajte si tyrkysový alebo čučoriedkovo-fialový model, aby ste rozveselili a osviežili svoje interiéry. Toto zďaleka nie je všetko, čo ponúkame. Neustále pracujeme na rozširovaní nášho sortimentu o štýlové a funkčné hrnce s vložkami. Zostaňte naladení, využite špeciálne ponuky a výpredaje a objednajte si najlepšie hrnčové vložky dostupné na trhu za prekvapivo prijateľné ceny. V našom záhradnom obchode ste vždy vítaní!

Okrúhla vložka do hrnca - na hrnce veľkosti 15 cm - biela - -10%
2.67 2.97
Propagácia končí
Okrúhla vložka do hrnca - na hrnce o veľkosti 15 cm - pistácie - -10%
2.67 2.97
Propagácia končí
Okrúhla vložka do hrnca - na hrnce veľkosti 15 cm - čučoriedková fialová - -10%
2.67 2.97
Propagácia končí
Okrúhla vložka do hrnca - na hrnce veľkosti 20 cm - béžová (cafe latte) - -10%
4.11 4.56
Propagácia končí
Okrúhla vložka do hrnca - na hrnce veľkosti 20 cm - biela - -10%
4.11 4.56
Propagácia končí
Okrúhla vložka do hrnca - na hrnce veľkosti 20 cm - čierna - -10%
4.11 4.56
Propagácia končí
Okrúhla vložka do hrnca - na hrnce veľkosti 20 cm - pistáciová zelená - -10%
4.11 4.56
Propagácia končí
Okrúhla vložka do hrnca - na hrnce veľkosti 20 cm - čučoriedková fialová - -10%
4.11 4.56
Propagácia končí
Čierna štvorcová vložka pre hrnce 30 cm - -10%
5.80 6.45
Propagácia končí
Nástenná rohož z kokosových vlákien na zavesenie košov 40 cm - -10%
14.39 15.99
Propagácia končí