• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Arbuusi seemned

Teil on kindlasti vaja tellida arbuusi seemneid, kui sa unistad mahlakad, maitsvad ja magusad puuviljad. Meie veebipood pakub laia valikut arbuusi, näiteks „Janosik”, mis toodab rohelise koorega kaetud kollase viljalihaga puuvilju. „Zloto Wolicy” võib tekitada ka teie huvi - see kannab kollast kuldset vilja punase lihaga. „Bingo” arbuusi sort toodab puuvilju rohelise-valge koorega ja roosa-punase lihaga. „Rosario” sort on eriti sobiv meie sageli ebasoodsatele ilmastikutingimustele ja tekitab vilju isegi madalamatel temperatuuridel.

Kõik meie aiakaupluses saadaval olevad arbuusiklassid saavad edukalt kasvada mõõdukas kliimas. Pakume kvaliteetset arbuusi seemet kõrge idanemisvõimega, mis tagab eduka kasvatamise ja rikkaliku viljapõllukultuuri.

Õige viljelus ja arstiabi arbuusid toodavad suuri, mahlakaid, aromaatseid ja maitsvaid puuvilju, mis moodustavad meie raske töö eest tasu. Sõltuvalt sordist ja ilmastikust võib üks taim olla kolm kuni kuus vilja. Arbuus on suurepärane maitse, hea maitse. See aitab teil janu kustutada, kuna see koosneb 90% veest. See on ka rikkalik mineraalide, fosfori, kaliumi ja raua allikas, foolhape ja C- ja B-vitamiinid. Arbuus, millel on baas-moodustavad omadused, toetab ka meie seedesüsteemi.