• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Arbuusi seemned

Te peaksite kindlasti tellima arbuusi seemneid, kui unistate mahlakatest, maitsvatest ja magusatest viljadest. Meie veebipood pakub laia valikut arbuusi sorte. Näiteks sort "Janosik" toodab vilju kollase viljalihaga, mis on kaetud rohelise koorega. "Zloto Wolicy" võib samuti teid huvitada – see annab kollakas-kuldseid vilju punase viljalihaga. Arbuusi sort "Bingo" annab vilju rohelise-valge koore ja roosa-punase viljalihaga. Eriti sobiv on sort "Rosario", mis on kohandatud meie sageli ebasoodsatele ilmastikuoludele ja annab vilju isegi madalatel temperatuuridel.

Kõiki meie aia poes saadaolevaid arbuusi sorte saab edukalt kasvatada parasvöötme kliimas. Me pakume kõrgekvaliteedilisi arbuusi seemneid kõrge idanemisvõimega, tagades eduka kasvatamise ja rikkaliku viljasaagi.

Õige kasvatamine ja hoolitsus aitavad arbuusidel toota suuri, mahlakaid, aromaatseid ja maitsvaid vilju, mis on tasuks teie raske töö eest. Sordist ja ilmastikuoludest sõltuvalt võib üks taim kanda kolmest kuni kuue viljani. Arbuus ei ole lihtsalt suurepärane köögivili; see on ka maitsest rikas vili, mis aitab kustutada janu, kuna see koosneb 90% ulatuses veest. Lisaks on see rikkalik mineraalide allikas, nagu fosfor, kaalium ja raud, samuti foolhape ja C- ning B-vitamiinid. Oma leeliseliste omadustega toetab arbuus ka meie seedesüsteemi.