• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Arbūzu sēklas

Jums noteikti vajadzētu pasūtīt arbūzu sēklas, ja sapņojat par sulīgiem, garšīgiem un saldajiem augļiem. Mūsu tiešsaistes veikalā ir plašs arbūzu šķirņu klāsts. Piemēram, šķirne "Janosik" ražo augļus ar dzeltenu miesu un zaļu ādu. Arī "Zloto Wolicy" varētu jūs ieinteresēt – tā dod dzeltenzeltu augļus ar sarkanu miesu. Arbūzu šķirne "Bingo" ražo augļus ar zaļi baltu ādu un rozā-sarkanu miesu. Īpaši piemērota ir šķirne "Rosario", kas ir ļoti piemērota mūsu bieži nelabvēlīgajiem laika apstākļiem un attīstīs augļus pat zemās temperatūrās.

Visas arbūzu šķirnes, kas pieejamas mūsu dārza veikalā, var veiksmīgi audzēt mērenā klimatā. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes arbūzu sēklas ar augstu dīgšanas spēju, garantējot veiksmīgu audzēšanu un bagātīgu augļu ražu.

Pareiza audzēšana un aprūpe palīdz arbūziem ražot lielus, sulīgus, aromātiskus un garšīgus augļus, kuri ir atalgojums par jūsu smago darbu. Atkarībā no šķirnes un laika apstākļiem viena augs var nest no trīs līdz sešiem augļiem. Arbūzs nav tikai brīnišķīga dārzeņa šķirne; tas arī ir garšvielu pilns auglis, kas palīdzēs dzēst slāpes, jo sastāv no 90% ūdens. Tas arī ir bagāts minerālu avots, piemēram, fosfors, kālijs un dzelzs, kā arī folijskābe un vitamīni C un B. Ar savām bāzes veidošanas īpašībām arbūzs arī atbalsta mūsu gremošanas sistēmu.