Karpuz tohumları

Sulu, lezzetli ve tatlı meyvelerin hayalini kuruyorsanız kesinlikle karpuz tohumu sipariş etmeniz gerekir. Çevrimiçi mağazamız, yeşil kabuklu sarı etli meyve üreten “Janosik” gibi çok çeşitli karpuz çeşitlerini sunmaktadır. “Zloto Wolicy” de ilginizi çekebilir - kırmızı etli sarı-altın meyve verir. “Bingo” karpuz çeşidi yeşil-beyaz kabuğu ve pembe-kırmızı eti ile meyve üretir. “Rosario” çeşidi özellikle olumsuz hava şartlarımız için uygundur ve daha düşük sıcaklıklarda bile meyve gelişir.

Bahçe mağazamızda bulunan tüm karpuz çeşitleri ılıman iklimde başarıyla yetiştirilebilir. Çimlenme kapasitesi yüksek, kaliteli yetiştiriciliği ve zengin meyve mahsullerini garanti eden karpuz tohumları sunuyoruz.

Doğru yetiştirme ve bakım, karpuzların, sıkı çalışmamız için ödülü oluşturan büyük, sulu, aromatik ve lezzetli meyveler üretmesine yardımcı olur. Çeşidine ve hava durumuna bağlı olarak, bir bitki üç ila altı meyveye sahip olabilir. Karpuz mükemmel tadı olan harika bir sebzedir. Suyun yüzde 90'ından oluştuğundan susuzluğu gidermenize yardımcı olur. Aynı zamanda diğerleri arasında folik asit ve C ve B vitaminleri içeren zengin bir mineral, fosfor, kalsiyum ve demir kaynağıdır. Baz oluşturma özelliklerine sahip karpuz aynı zamanda sindirim sistemimizi de destekliyor.