Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Насіння кавуна

Вам обов'''язково потрібно замовити насіння кавуна, якщо ви мрієте про соковиті, смачні і солодкі фрукти. Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір сортів кавунів, наприклад, «Janosik», який виробляє фрукти з жовтою плоттю, покритою зеленою шкіркою. "Zloto Wolicy" може також викликати ваш інтерес - він несе жовто-золоті фрукти з червоною плоттю. Сорт кавуна "Бінго" виробляє фрукти з зеленувато-білою шкіркою і рожево-червоною м'''якоттю. Сорт «Росаріо» особливо підходить для наших часто несприятливих погодних умов і розвиватиме фрукти навіть при більш низьких температурах.

Всі сорти кавуна, доступні в нашому садовому магазині, можуть бути успішно вирощені в помірному кліматі. Ми пропонуємо високоякісні насіння кавуна з високою проростанням, що гарантує успішне вирощування та багаті плодові культури.

Правильне вирощування та догляд допомагають кавунам виробляти великі, соковиті, ароматичні та смачні фрукти, які становлять нагороду за нашу важку роботу. Залежно від сорту і погоди, одне рослина може нести від трьох до шести плодів. Кавун - чудовий овоч з відмінним смаком. Це допоможе вам вгамувати спрагу, оскільки вона складається з 90% води. Він також є багатим джерелом мінералів, фосфору, калію і заліза, зокрема, фолієвої кислоти, вітамінів С і В. Кавун з його базо-формуючими якостями також підтримує нашу травну систему.