• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Arbūzų sėklos

Jūs tikrai turėtumėte užsisakyti arbūzų sėklos, jei svajojate apie sultingus, skanius ir saldžius vaisius. Mūsų internetinė parduotuvė siūlo platų arbūzų veislių pasirinkimą. Pavyzdžiui, „Janosik“ veislė duoda vaisius su geltona mėsa ir žalia šerda. „Zloto Wolicy“ taip pat gali jus sudominti – ji duoda geltonai auksinius vaisius su raudona mėsa. „Bingo“ arbūzų veislė duoda vaisius su žaliai baltu šerdimi ir rožinėmis-raudonomis mėsomis. Ypač tinka „Rosario“ veislė, kuri yra pritaikyta mūsų dažnai nepalankioms oro sąlygoms ir augs net esant žemesnėms temperatūroms.

Visas arbūzų veisles, esančias mūsų sodinimo parduotuvėje, galima sėkmingai auginti vidutinio klimato sąlygomis. Mes siūlome aukštos kokybės arbūzų sėklas su aukštu dygimo koeficientu, kas garantuoja sėkmingą auginimą ir gausius vaisių derlius.

Tinkamas auginimas ir priežiūra padeda arbūzams duoti didelius, sultingus, aromatingus ir skanius vaisius, kurie yra atlygis už jūsų sunkų darbą. Priklasius nuo veislės ir oro sąlygų, vienas augalas gali duoti nuo trijų iki šešių vaisių. Arbūzas nėra tik nuostabus daržovė; tai taip pat yra skani vaisių veislė, kuri padeda numalšinti troškulį, nes sudaro 90 proc. vandens. Be to, tai yra turtingas mineralų, tokių kaip fosforas, kalį ir geležis, šaltinis, taip pat folio rūgštis ir vitaminai C ir B. Arbūzas su savo bazinėmis savybėmis taip pat padeda mūsų virškinimo sistemai.