• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Geranium mēslošanas līdzekļi

Efektīvai pelargoniju mēslo ir būtisks šo bagātīgi ziedošo podziedu augu audzēšanai. Pelargonijas, kas pazīstamas ar savu bagāto un ilgstošo ziedēšanu, bieži tiek stādītas mazos konteineros un prasa ikdienas laistīšanu. Bieža laistīšana var izraisīt barības vielu trūkumu augsnē. Augi, kuriem trūkst mikro- un makroelementu, pārtrauks augšanu un ziedu pumpuru attīstību. Neizlīdzināta mēslu izmantošana, kas nav piemērota pelargoniju audzēšanai, var būt neefektīga un pat kaitīga. Mēsli ar pārmērīgu slāpekli un nepareizu kalija un mikroelementu līdzsvaru var izraisīt nevēlamo lapu pārmērīgu augšanu, kavējot ziedu pumpuru attīstību un samazinot to skaitu.

Tāpēc, ja jums ir klasiskas vai plūstošas pelargonijas, ieguldiet pūles, lai pareizi parūpētos par tām! Mūsu tiešsaistes dārza veikals piedāvā rīkus šim uzdevumam. Mēs esam apkopojuši pierādītas un efektīvas mēslu izvēlnes no pazīstamiem ražotājiem mūsu plašajā produktu klāstā. Starp mūsu produktu izvēlnē varat atrast Agrecol pelargoniju mēslu, šķidro "Intensywne Barwy" Target pelargoniju mēslu un Florovit pelargoniju mēslu, visus pārsteidzoši zemās cenās. To šķidrā forma padara uzklājšanu vieglu: izmēriet ieteicamo devu ar pudeles vāciņu un sajauciet to ar ūdeni. Mēs piedāvājam arī Biopon pelargoniju mēslu stieņus, kas nodrošina stabilu augšanu un bagātīgu ziedēšanu, kā arī ļoti efektīvu ilgstošu pelargoniju mēslu "Target". Šie produkti izceļas ar ilgstošu veiktspēju, ļaujot pārtraukt regulāro papildu mēslu lietošanu periodiski. Tie ir ideāli aizņemtiem cilvēkiem un biežiem ceļotājiem.

Atrastiet bagāto klāstu Garden Seeds Market. Mēs nodrošinām visu nepieciešamo balkona ziedu kopšanai. Jūs esat silti aicināti apmeklēt mūsu mēslu nodaļu.