• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Geranium mēslošanas līdzekļi

Efektīvs pelargonija mēslojums ir absolūti nepieciešams šo bagātīgi ziedošo puķu puķu stādu audzēšanā. Šī suga zied pārmērīgi un ilgi, un, tā kā to visbiežāk stāda mazākos traukos, to katru dienu vajag dzirdināt, kas varētu izraisīt barības vielu trūkumu augsnē. Augi, kuros nav mikro- un makroelementu, pārstāj augt un attīstīt ziedu pumpurus. Arī pelargoniju mēslošana ar nesabalansētu augu barību, kas nav piemērota šai sugai, izrādās nepietiekama un pat kaitīga. Mēslošanas līdzekļi ar pārmērīgu slāpekļa saturu un nepareizu kālija un mikroelementu līdzsvaru izraisa nevēlamu zaļās masas aizaugšanu, aizkavējot ziedu pumpuru attīstību un samazinot to skaitu.

Tādējādi, ja jums pieder burvīgās klasiskās vai kaskādes pelargonijas, veiciet šīs mazās pūles un pienācīgi par tām rūpējieties! Mūsu tiešsaistes dārza veikals ļaus jums to izdarīt. Mēs esam savākuši pārbaudītus, efektīvus slavenu ražotāju mēslojumus zem sava jumta. Starp daudziem citiem lieliskiem produktiem jūs varat pasūtīt arī Agrecol ģerānijas mēslojumu, šķidrumu “Intensywne Barwy” (Vivid Colors) mērķa ģerānijas mēslojumu un Florovit ģerānijas mēslojumu - tos visus var iegādāties par pārsteidzoši zemām cenām. Pateicoties šķidrajai formai, tos ir tik viegli pielietot. Jums jāmēra ieteicamā deva tikai ar pudeles vāciņa palīdzību un jāsajauc ar laistāmo ūdeni. Mēs piedāvājam arī Biopon ģerānijas mēslojuma nūjas, kas nodrošina stabilu augšanu un bagātīgu ziedēšanu, kā arī visefektīvāko ilgstošo mērķa ģerānijas mēslojumu. Šie divi produkti izceļas ar ilgstošu veiktspēju un ļauj kādu laiku izlaist regulāru piedevu lietošanu. Mēs iesakām tos visiem aizņemtiem cilvēkiem un tiem, kas bieži ceļo.

Uzziniet vairāk par bagātīgo sortimentu, kas pieejams dārza sēklu tirgū. Mēs piedāvājam visu nepieciešamo un var noderēt, kopjot balkona ziedus. Jūs esat laipni aicināti rūpīgi pārlūkot Mēslojuma nodaļu.