• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Geraniumo trąšos

Efektyvus pelargonijų trąšos yra būtinos šiems gausiai žydintiems gėlininkiniams augalams užaugini. Pelargonijos, žinomos dėl savo gausaus ir ilgo žydėjimo, dažnai sodinamos mažesniuose konteineriuose ir reikalauja kasdienio laistymo. Dažnas laistymas gali sukelti maistingųjų medžiagų trūkumą dirvožemyje. Augalai, neturintys mikro- ir makroelementų, nebesidaugina ir nebesivysto žiedų pumpurų. Netaisyklingai subalansuotos pelargonijų netinkamos trąšos naudojimas gali būti neveiksmingas ir netgi kenksmingas. Trąšos su pernelyg daug azoto ir netinkama kalio ir mikroelementų pusiausvyra gali sukelti nekontroliuojamą lapų augimą, uždelsti žiedų pumpurų vystymąsi ir sumažinti jų skaičių.

Todėl, jei turite klasikinių arba plaukiojančių pelargonijų, įdėkite pastangų jų tinkamam priežiūrai! Mūsų internetinė gėlių parduotuvė siūlo įrankius šiam tikslui. Mes surinkome patikimų ir efektyvių trąšų iš žinomų gamintojų platų asortimentą. Tarp mūsų produktų asortimento galite rasti Agrecol pelargonijų trąšą, skystą "Intensywne Barwy" Target pelargonijų trąšą ir Florovit pelargonijų trąšą, visus su nustebusiomis mažomis kainomis. Jų skysta forma palengvina naudojimą: matuokite rekomenduojamą dozę su buteliuko dangteliu ir sumaišykite su vandeniu. Mes taip pat siūlome Biopon pelargonijų trąšos lazdeles, kurios užtikrina stabilų augimą ir gausų žydėjimą, ir labai efektyvią ilgalaikę pelargonijų trąšą "Target". Šie produktai išsiskiria ilgalaikėmis savybėmis, leidžiančiomis kartais praleisti reguliarią papildomų trąšų dozę. Jie idealiai tinka užimtiems žmonėms ir dažniems kelionių mėgėjams.

Atraskite gausų asortimentą Garden Seeds Market. Mes teikiame viską, kas reikalinga balkono gėlių priežiūrai. Jūs esate nuoširdžiai kviečiami apsilankyti mūsų trąšų skyriuje.