• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Geraniumo trąšos

Veiksmingos pelargonijų trąšos yra būtina auginant šiuos gausiai žydinčius vazoninius žiedus. Ši rūšis žydi gausiai ir ilgai, o kadangi dažniausiai sodinama į mažesnius indus, ją reikia laistyti kasdien, o tai gali sukelti maistinių medžiagų trūkumą dirvožemyje. Augalai, kuriuose nėra mikro- ir makroelementų, nustoja augti ir vystytis žiedpumpuriai. Geranijų tręšimas su nesubalansuotu augaliniu maistu, netinkamas šiai rūšiai, taip pat pasirodė esąs nepakankamas ir netgi kenksmingas. Trąšos, kuriose yra azoto perteklius ir netinkamas kalio bei mikroelementų balansas, sukelia nepageidaujamą žaliosios masės peraugimą, sulėtindamas žiedpumpurių vystymąsi ir sumažindamas jų skaičių.

Taigi, jei turite žavių klasikinių ar kaskadinių pelargonijų, darykite šias mažas pastangas ir tinkamai jomis pasirūpinkite! Mūsų internetinė sodo parduotuvė leis tai padaryti. Po savo stogu surinkome patikrintas, efektyvias žinomų gamintojų trąšas. Galite užsisakyti, be daugybės kitų puikių gaminių, „Agrecol Geranium Trąšas“, skystą „Intensywne Barwy“ (ryškių spalvų) tikslinę pelargonio trąšą ir „Florovit“ pelargonijų trąšas - jas visas galima įsigyti stebėtinai žemomis kainomis. Skystos formos dėka juos taip lengva pritaikyti. Išmatuokite rekomenduojamą dozę tik buteliuko dangteliu ir sumaišykite su laistomu vandeniu. Mes taip pat siūlome „Geranium“ trąšų lazdeles iš „Biopon“, kurios užtikrina stabilų augimą ir gausų žydėjimą bei efektyviausią ilgalaikį tikslinį pelargonijų trąšą. Šie du produktai išsiskiria prailgintu našumu ir leidžia kurį laiką praleisti įprastus papildymus. Mes rekomenduojame juos visiems užimtiems žmonėms ir tiems, kurie dažnai keliauja.

Sužinokite daugiau apie sodų sėklų turguje gausų asortimentą. Siūlome viską, kas būtina ir gali praversti prižiūrint balkono gėles. Kviečiame kruopščiai peržiūrėti Trąšų skyrių.