Sardunya gübreleri

Verimli bir sardunya gübresi, bu bol çiçek açan saksı çiçekli bitkileri yetiştirmek için mutlak bir zorunluluktur. Bu tür coşkulu ve uzun süre çiçek açar ve genellikle daha küçük kaplarda ekildiği için, günlük olarak sulanması gerekir, bu da toprakta besin eksikliğine neden olabilir. Mikro ve makro besinlerden yoksun bitkiler büyümeyi durdurur ve çiçek tomurcukları geliştirir. Bu türe uygun olmayan, dengesiz bitki besinleri ile sardunyalar gübreleme de yetersiz ve hatta zararlıdır. Fazla nitrojen içeriği ve uygun olmayan potasyum ve mikro besin dengesine sahip gübreler, yeşil kütlenin istenmeyen aşırı büyümesine neden olur, çiçek tomurcuklarının gelişimini geciktirir ve sayılarını azaltır.

Bu nedenle, sevimli klasik veya basamaklı sardunyalarınız varsa, bu az çabayı gösterin ve onlara uygun şekilde özen gösterin! Online bahçe mağazamız tam da bunu yapmanızı sağlayacaktır. Tanınmış üreticilerin kanıtlanmış, verimli gübrelerini çatımız altında topladık. Diğer birçok muhteşem ürünün yanı sıra Agrecol Sardunya Gübresi, sıvı "Intensywne Barwy" (Canlı Renkler) Hedef Sardunya Gübresi ve Florovit Sardunya Gübresi sipariş edebilirsiniz - hepsi şaşırtıcı derecede düşük fiyatlarla. Likit formları sayesinde uygulaması çok kolaydır. Sadece şişe kapağı yardımıyla önerilen bir dozu ölçmeniz ve sulama suyuyla karıştırmanız yeterlidir. Ayrıca, istikrarlı büyüme ve bol çiçeklenme ve en verimli Uzun Ömürlü Hedef Sardunya Gübresi sağlayan Biopon'dan Sardunya Gübre Çubukları da sunuyoruz. Bu iki ürün, genişletilmiş performansıyla öne çıkıyor ve bir süre düzenli takviyeleri atlamanıza izin veriyor. Bunları tüm meşgul insanlara ve sık seyahat edenlere tavsiye ediyoruz.

Garden Seeds Market'te bulunan zengin çeşitler hakkında daha fazla bilgi edinin. Balkon çiçeklerinin bakımı için gerekli olan ve kullanışlı olabilecek her şeyi sunuyoruz. Gübreler departmanına ayrıntılı bir şekilde göz atmaktan memnuniyet duyarız.

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor