Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Добрива герані

Ефективне добриво герані є безумовно необхідним для вирощування цих квітучих рослин, що рясно цвітуть. Цей вид цвіте рясно і довго, і оскільки його найчастіше висаджують у менші контейнери, його потрібно поливати щодня, що може призвести до дефіциту поживних речовин у ґрунті. Рослини, позбавлені мікро- та макроелементів, перестають рости та розвивати квіткові бруньки. Підживлення герані незбалансованою рослинною їжею, непридатною для цього виду, також виявляється недостатнім і навіть шкідливим. Добрива з надлишком вмісту азоту та неправильним балансом калію та мікроелементів спричиняють небажаний переростання зеленої маси, затримуючи розвиток квіткових бруньок та зменшуючи їх кількість.

Отже, якщо ви володієте чарівною класичною або каскадною геранею, докладіть цього зусилля і пильно доглядайте за ними! Наш інтернет-магазин саду дозволить вам це зробити. Ми зібрали під своїм дахом перевірені, ефективні добрива відомих виробників. Ви можете замовити, серед багатьох чудових продуктів, добриво герань Agrecol, рідина "Intensywne Barwy" (яскраві кольори) цільове добриво герані та добриво герань Florovit - усі вони доступні за дивовижно низькими цінами. Завдяки рідкій формі їх так легко застосовувати. Потрібно лише виміряти рекомендовану дозу за допомогою кришки від пляшки і змішати її з водою для поливу. Ми також пропонуємо палички із добрив із герані від Biopon, які забезпечують стабільне зростання та рясне цвітіння та найефективніше довговічне цільове добриво з герані. Ці два продукти вирізняються підвищеною продуктивністю і дозволяють на деякий час пропустити регулярне додавання. Ми рекомендуємо їх усім зайнятим людям та тим, хто часто подорожує.

Дізнайтеся більше про багатий асортимент, доступний на ринку садових насіння. Ми пропонуємо все необхідне і може стати в нагоді у догляді за балконними квітами. Запрошуємо вас детально переглянути відділ добрив.

У цій категорії немає товарів