• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Geranium väetised

Efektiivne pelargooniumväetis on hädavajalik nende rikkalikult õitsvate potttaimede kasvatamisel. Pelargooniumid, tuntud oma rikkaliku ja pika õitsemise poolest, istutatakse sageli väiksematesse konteineritesse ja vajavad igapäevast kastmist. See sage kastmine võib põhjustada toitainete puudust mullas. Mikro- ja makrotoitainete puuduse all kannatavad taimed lõpetavad kasvu ja pungade arengu. Pelargooniumidele sobimatu tasakaalustamata väetise kasutamine võib olla ebaefektiivne ja isegi kahjulik. Liigse lämmastikuga ja ebaõige kaaliumi ning mikrotoitainete tasakaaluga väetised võivad põhjustada soovimatut lehestiku liigkasvu, viivitades õiepungade arengut ja vähendades nende arvu.

Seetõttu, kui teil on klassikalisi või rippuvaid pelargooniume, tehke nende korralikuks hooldamiseks vaeva! Meie veebipood aiakaupadega pakub selleks vajalikke tööriistu. Oleme kogunud tuntud tootjate tõhusad väetised meie laias valikus. Meie tootevalikus leiate näiteks Agrecoli pelargooniumväetise, vedela "Intensywne Barwy" (Erikirevad värvid) Target pelargooniumväetise ja Floroviti pelargooniumväetise, kõik üllatavalt madalate hindadega. Nende vedel vorm muudab kasutamise lihtsaks: mõõtke soovitatav kogus pudeli korgiga ja segage see veega. Pakume ka Bioponi pelargooniumväetisest tükke, mis tagavad stabiilse kasvu ja rikkaliku õitsemise, ning väga tõhusat pikaealist Target pelargooniumväetist. Need tooted eristuvad oma pikaajalisest toimest, võimaldades teil aeg-ajalt loobuda regulaarsest täiendavast väetamisest. Need sobivad ideaalselt kiiretele inimestele ja sagedastele reisijatele.

Avastage rikkalik valik Garden Seeds Marketis. Pakume kõike vajalikku rõdulillede eest hoolitsemiseks. Olete teretulnud tutvuma meie väetiste osakonnaga.