• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Geranium väetised

Tõhus kurerehaväetis on nende rikkalikult õitsvate potilillede kasvatamisel absoluutne kohustus. See liik õitseb ülirohkelt ja kaua ning kuna seda istutatakse kõige sagedamini väiksematesse anumatesse, tuleb seda iga päev kasta, mis võib põhjustada toitainete puudust mullas. Mikro- ja makrotoitaineteta taimed lõpetavad kasvu ja õiepungade väljaarendamise. Ka selle liigi jaoks sobimatu pelargooniumi väetamine tasakaalustamata taimse toiduga osutub ebapiisavaks ja isegi kahjulikuks. Liigse lämmastikusisaldusega väetised ning vale kaaliumi- ja mikrotoitainete tasakaal tasakaalustavad haljasmassi soovimatut ülekasvu, pidurdades õienuppude arengut ja vähendades nende arvu.

Seega, kui teile kuuluvad jumalik klassikaline või kaskaadiga pelargoonium, tehke seda vähest pingutust ja hoolitsege nende eest korralikult! Meie aiapood võimaldab teil seda teha. Oleme oma katuse alla koondanud tunnustatud tootjate tõestatud tõhusad väetised. Lisaks paljudele suurepärastele toodetele saate tellida Agrecoli geraaniumväetist, vedelat "Intensywne Barwy" (erksavärvilised) sihtmärk geraaniumväetist ja Floroviti geraaniumväetist - neid kõiki on saadaval üllatavalt madalate hindadega. Tänu vedelale vormile on neid nii lihtne rakendada. Mõõtke soovitatav annus ainult pudeli korgi abil ja segage see veega. Samuti pakume Bioponilt geraaniumi väetisepulki, mis tagavad stabiilse kasvu ja rikkaliku õitsemise ning kõige tõhusama kauakestva siht-geraaniumi väetise. Need kaks toodet paistavad silma laiendatud jõudlusega ja võimaldavad korrapärase toidulisandi mõneks ajaks vahele jätta. Soovitame neid kõigile hõivatud inimestele ja neile, kes reisivad sageli.

Lisateave rikkaliku sortimendi kohta, mis on saadaval aiaseemneturul. Pakume kõike, mis on vajalik ja võib rõdulillede hooldamisel kasuks tulla. Olete enam kui teretulnud väetiste osakonda põhjalikult sirvima.