• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kanepi nöörid

Kanepi nööre peetakse vastupidavateks looduslike kiudude nöörideks. Kui vajate väga vastupidavat, nihke- ja rebenemiskindlat materjali, kuid soovite vältida sünteetilisi tooteid, osutub kanepinöör kindlasti parimaks investeeringuks. Selle saate meie aiapoest väga soodsa hinnaga!

Algne nöör - tõrvaga kaetud kanepilõng - oli käsitööliste põhiline tarvik olnud sajandeid. Äärmiselt vastupidav kiu pakub hindamatut abi kodus ja aias, igal ajal, kui vaja esemeid turvaliselt kinnitada. Meie poes müügil olevad kanepinöörid sobivad suurepäraselt taimede sidumiseks nii heledate kui roheliste vartega. Teiste seas pakume rullil 200 meetrit kanepist nööre, mis on puhastamata, paks ja tugev. Sellega võite ehitada roomavatele taimedele toetava nagi - selline konstruktsioon pole tänu meie toote loomulikule väljanägemisele mitte ainult vastupidav, vaid ka esteetiline. Meie poes pakutavat niiti võib kasutada ka tomatite, paprikate või kurkide sidumiseks katte alla. Kanepi nöörid ja nöörid on vastupidavad ning neid saab kasutada ka erinevate asjade, näiteks kiletunnelite, kokkupanekuks ja kinnitamiseks. Kui kaevate kvaliteetset ja keskkonnasõbralikku elustiili, valige selle jaotise tooted. Otsige tugevaid, praktilisi, biolagunevaid ja keskkonnasõbralikke tooteid.

Meie aiapoest saate osta söödalisandita kanepi nööre ja nööre väga soodsa hinnaga. Tutvuge tasuta kohaletoimetamise tingimustega ja säästke veelgi rohkem. Kutsume teid meie poodi!