• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Kanepi nöörid

Kanepinöörid on kõrgelt hinnatud oma vastupidavuse tõttu naturaalsete kiududest köitena. Kui vajate väga vastupidavat, lõikekindlat ja rebimiskindlat materjali ning soovite vältida sünteetilisi tooteid, siis kanepinöör osutub kindlasti suurepäraseks investeeringuks. Leiate selle väga soodsa hinnaga meie aianduspoest!

Algupärane nöör – tõrvaga kaetud kanepilõng – on olnud sajandeid põhiliseks tarvikuteks käsitöölistele. See äärmiselt vastupidav kiud pakub hindamatut abi kodus ja aias, kui on vaja objekte kindlalt kinnitada. Meie poes saadaolevad kanepinöörid on ideaalsed taimede sidumiseks, sobivad nii puitunud kui ka rohelistele vartele. Pakume muuhulgas 200 meetri rullides kanepinööri, mis on värvimata, paks ja tugev. Sellest saate ehitada toestusstruktuure ronitaimedele – selline konstruktsioon on mitte ainult tugev, vaid ka esteetiline tänu meie toote naturaalsele välimusele. Meie poes pakutavat nööri võib kasutada ka tomatite, paprikate või kurkide kinnitamiseks katte all. Kanepinöörid ja -köied on vastupidavad ning neid võib kasutada ka mitmesuguste esemete, näiteks kilekäikude kokkupanemisel ja parandamisel. Kui hindate kõrget kvaliteeti ja keskkonnasõbralikku eluviisi, valige tooted sellest kategooriast. Valige tugevad, praktilised, biolagunevad ja keskkonnasõbralikud kanepinöörid.

Meie aianduspoes saate soetada lisaainetevaba kanepinööre ja -köisi väga soodsate hindadega. Tutvuge tasuta kohaletoimetamise tingimustega ja säästke veelgi enam. Ootame teid ostlema!