Kenevir sicimler

Kenevir sicimleri, dayanıklı doğal lif kordonları olarak kabul edilir. Yüksek dayanıklılığa, yırtılmaya ve yırtılmaya karşı çok dayanıklı bir malzemeye ihtiyacınız varsa, ancak sentetik ürünlerden kaçınmak istiyorsanız, kenevir sicim kesinlikle en iyi yatırım olacağını ispat edecektir. Bahçe mağazamızda çok uygun bir fiyatla elde edeceksiniz!

Katranla kaplı orijinal sicim kenevir ipliği, yüzyıllar boyunca ustaların temel bir aksesuarıydı. Son derece dayanıklı fiber, nesneleri ve nesneleri güvenli bir şekilde tutturmanız gerektiğinde, evde ve bahçede çok değerli yardım sunar. Mağazamızda bulunan kenevir sicimleri, hem yivli hem de yeşil gövdeli bitkileri bağlamak için mükemmeldir. Diğerlerinin yanı sıra, rulo halinde 200 m kenevir sicim sunuyoruz, undyed, kalın ve güçlü. Sürünen bitkiler için destekleyici bir raf inşa edebilirsiniz - bu tür ürünler ürünümüzün doğal görünümü sayesinde sadece sağlam değil, aynı zamanda estetik de olacaktır. Mağazamızda sunduğumuz iplik, örtülerin altına domates, biber veya salatalık bağlamak için de kullanılabilir. Kenevir kordonları ve sicimleri dayanıklıdır ve folyo tünelleri gibi farklı şeylerin montajı ve sabitlenmesinde de kullanılabilir. Yüksek kaliteli ve çevre dostu bir yaşam tarzı kazıyorsanız, bu bölümdeki ürünleri seçin. Güçlü, pratik, biyolojik olarak parçalanabilen ve çevre dostu ürünler arayın.

Katıksız kenevir sicim ve kordonları çok uygun fiyatlarla bahçe mağazamızda satın alacaksınız. Ücretsiz teslimat koşullarına göz atın ve daha da fazla tasarruf edin. Sizi mağazamıza davet ediyoruz!