• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kaņepju auklas

Kaņepju auklas ir augsti novērtētas to izturības dēļ kā dabisku šķiedru virves. Ja jums ir nepieciešams ļoti izturīgs, neplīstošs un neplēšams materiāls un vēlaties izvairīties no sintētiskiem produktiem, kaņepju aukla noteikti izrādīsies lieliska investīcija. Jūs to atradīsiet par ļoti pieņemamu cenu mūsu dārza veikalā!

Sākotnējā aukla – ar darvu pārklāts kaņepju diegs – ir bijusi pamata piederums amatniekiem gadsimtiem ilgi. Šī ārkārtīgi izturīgā šķiedra sniedz nenovērtējamu palīdzību mājās un dārzā, kad vien nepieciešams droši nostiprināt objektus. Mūsu veikalā pieejamās kaņepju auklas ir ideāli piemērotas augu sasaistīšanai, atbilstot gan koksniem, gan zaļiem stiebriem. Starp mūsu piedāvājumiem mums ir 200 metru rullīši nekrāsotas, biezas un stipras kaņepju auklas. Ar to jūs varat izveidot atbalsta konstrukcijas kāpšanas augiem – tāda konstrukcija būs ne tikai stabila, bet arī estētiska, pateicoties mūsu produkta dabiskajam izskatam. Auklu, ko mēs piedāvājam, var izmantot arī tomātu, papriku vai gurķu sasaistīšanai zem segumiem. Kaņepju auklas un virves ir izturīgas un var tikt izmantotas arī dažādu priekšmetu montāžai un labošanai, piemēram, folijas tuneļu konstrukcijām. Ja jūs novērtējat augstu kvalitāti un videi draudzīgu dzīvesveidu, izvēlieties produktus no šīs kategorijas. Izvēlieties stipras, praktiskas, bioloģiski noārdāmas un videi draudzīgas kaņepju auklas.

Mūsu dārza veikalā jūs varat iegādāties bez piedevām kaņepju auklas un virves par ļoti izdevīgām cenām. Pārbaudiet bezmaksas piegādes nosacījumus un ietaupiet vēl vairāk. Mēs aicinām jūs iepirkties pie mums!