• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Kaņepju auklas

Kaņepju auklas tiek uzskatītas par izturīgām dabiskās šķiedras auklām. Ja jums ir nepieciešams ļoti izturīgs, nobīdes un plīsumu necaurlaidīgs materiāls, bet vēlaties izvairīties no sintētiskiem izstrādājumiem, kaņepju aukla noteikti izrādīsies vislabākais ieguldījums. Jūs iegūsit par ļoti pieņemamu cenu mūsu dārza veikalā!

Oriģinālais aukla - kaņepju pavediens, kas pārklāts ar darvu - gadsimtiem ilgi bija amatnieku pamatpiederums. Īpaši izturīgā šķiedra piedāvā nenovērtējamu palīdzību mājās un dārzā jebkurā laikā, kad nepieciešams droši nostiprināt priekšmetus. Mūsu veikalā pieejamās kaņepju auklas ir lieliski piemērotas augu sasiešanai gan ar piesātinātiem, gan zaļiem kātiem. Cita starpā mēs piedāvājam 200 m kaņepju auklas uz ruļļa, nesegtas, biezas un izturīgas. Ar to jūs varat būvēt atbalsta plauktu rāpojošajiem augiem - šāda konstrukcija būs ne tikai izturīga, bet arī estētiska, pateicoties mūsu izstrādājuma dabiskajam izskatam. Diegu, ko mēs piedāvājam mūsu veikalā, var izmantot arī tomātu, papriku vai gurķu sasiešanai zem pārsegiem. Kaņepju auklas un auklas ir izturīgas, un tās var izmantot arī dažādu lietu, piemēram, folijas tuneļu, salikšanai un nostiprināšanai. Ja jūs rakt augstas kvalitātes un videi draudzīgu dzīvesveidu, izvēlieties produktus no šīs sadaļas. Dodieties pēc spēcīgiem, praktiskiem, bioloģiski noārdāmiem un videi draudzīgiem produktiem.

Mūsu dārza veikalā jūs iegādājaties kaņepju auklas un auklas bez piedevām par ļoti pieņemamām cenām. Iepazīstieties ar bezmaksas piegādes noteikumiem un ietaupiet vēl vairāk. Mēs aicinām jūs uz mūsu veikalu!