• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kanapių virvės

Kanapių virvės yra labai vertinamos dėl jų patvarumo kaip natūralių pluoštų lynų. Jei jums reikia labai atsparios, nesuplėšomos ir atsparios trinčiai medžiagos bei norėtumėte vengti sintetinių produktų, kanapių virvė tikrai pasirodys puiki investicija. Rastumėte ją labai palankia kaina mūsų sodininkystės parduotuvėje!

Pradinis lynas – su degutu padengtas kanapių siūlas – buvo amatininkų pagrindinis aksesuaras šimtmečiais. Šis ypač patvarus pluoštas namuose ir sode suteikia neįkainojamą pagalbą, kai reikia patikimai pritvirtinti daiktus. Mūsų parduotuvėje siūlomos kanapių virvės puikiai tinka augalų rišimui, tinka tiek medieniškiems, tiek žaliems kotams. Mūsų pasiūlyme turime 200 metrų rulonų neišblukusių, storių ir stiprių kanapių virvių. Su jais galite pastatyti atramines konstrukcijas lianoms – tokia konstrukcija bus ne tik tvirta, bet ir estetiška dėl mūsų produkto natūralios išvaizdos. Siūloma virvė taip pat gali būti naudojama pomidorams, paprikoms ar agurkams pririšti po danga. Kanapių virvės ir lynai yra tvirti ir taip pat gali būti naudojami įvairių daiktų, pavyzdžiui, plėvelinių tunelių, montavimui ir taisymui. Jei vertinate aukštą kokybę ir aplinkai draugišką gyvenimo būdą, rinkitės produktus iš šios kategorijos. Rinkitės stiprias, praktiškas, biologiškai suyrančias ir ekologiškas kanapių virves.

Mūsų sodininkystės parduotuvėje galite įsigyti be priedų kanapių virvių ir lynų labai palankiomis kainomis. Patikrinkite nemokamo pristatymo sąlygas ir sutaupykite dar daugiau. Kvietiame apsipirkti pas mus!