• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Kanapių virvės

Kanapių virvės yra labai vertinamos kaip tvirtos natūralaus pluošto virvės. Jei jums reikia labai atsparių, atsparių šlyčiai ir ašaroms, medžiagų, tačiau norėtumėte vengti sintetinių gaminių, kanapių virvė tikrai bus geriausia investicija. Jūs gausite už labai prieinamą kainą mūsų sodo parduotuvėje!

Originalus virvės pluoštas - kanapių siūlai, padengti derva - šimtmečius buvo pagrindinis amatininkų aksesuaras. Ypač patvarus pluoštas suteikia neįkainojamą pagalbą namuose ir sode bet kuriuo metu, kai reikia saugiai pritvirtinti daiktus. Mūsų parduotuvėje esančios kanapių virvės puikiai tinka augalams susieti tiek su pagražėjusiais, tiek su žaliais stiebais. Be kitų, ant ritinio siūlome 200 m kanapių virvių, neišardytų, storų ir stiprių. Su savimi galite pastatyti atraminį stovą šliaužiantiems augalams - tokia konstrukcija bus ne tik tvirta, bet ir estetiška, nes natūralus mūsų gaminio vaizdas. Siūlai, kuriuos siūlome mūsų parduotuvėje, taip pat gali būti naudojami pomidorams, paprikoms ar agurkams surišti po viršeliais. Kanapių virvelės ir virvės yra patvarios, jas taip pat galima panaudoti renkant ir tvirtinant įvairius daiktus, pavyzdžiui, tunelius iš folijos. Jei kasate aukštos kokybės ir ekologišką gyvenimo būdą, rinkitės produktus iš šio skyriaus. Ieškokite stiprių, praktiškų, biologiškai skaidžių ir ekologiškų produktų.

Mūsų sodo parduotuvėje įsigysite kanapių virvių ir virvelių be priedų už labai prieinamą kainą. Peržiūrėkite nemokamas pristatymo sąlygas ir sutaupykite dar daugiau. Kviečiame jus į mūsų parduotuvę!