• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Mungalill seemned

Meie poest leiate aia Mungalill seemned, ühe populaarseima ilu- ja ravimtaime ning kaanari Mungalill seemned, mida tuntakse ka ronijana. Kõik meie poes saadaolevad seemned kiidavad enda kõrge kvaliteedi ja idanevusega, kuna neid saadakse ainult usaldusväärsetelt tootjatelt. Kui järgite Mungalill kasvatamise nõudeid, kaunistavad nad teie aeda juunist varasügiseni.

Eriti soovitame sorti "Alaska Salmon Orange", mis toodab tassikujulisi roosa-oranže õisi. See kääbus sort kasvab kuni 30 cm kõrguseks ja arendab laiali levinud varsi. Seetõttu on see ideaalne riputatavatele anumatele, lillepeenardele ja rõdukastidele. Seda saab ka paaritada teiste kääbus Mungalill sortidega lillepeenardes. Lisaks kaaluge madala kasvuga sorti "Night & Day", millel on burgundia või kreemjad-valged õied, mis on ideaalne äärte ja konteinertaimede kasvatamiseks. Kanari ronija, millel on köitvad lokkis kollased õied, võib samuti teie tähelepanu köita. Olles roomav taim, on see ideaalne erinevate mitte nii ilusate tugede katmiseks. Mungalill mitte ainult ei kaunista teie aeda, vaid meelitab ligi ka kasulikke külalisi nagu mesilased, liblikad ja eriti sfinksid.

Lisaks oma dekoratiivsele väärtusele on Mungalill tuntud oma ravimomaduste poolest, näidates antibakteriaalseid toimeid. Selle lilled on söödavad, lisades paljudele roogadele maitset, ja suletud lillenupud saab marineerida. Poolvalminud Mungalill seemned on suurepärane asendus kapparitele. Mungalillil on ka kasulik mõju juuste tervisele. Soovitame meie Juuste Tugevdavate Ürtide Seemnete komplekti, mis sisaldab Mungalill, kummelit ja veel ühte annust kasulikku Mungalill.