• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Mungalill seemned

Meie kaupluses on aednasturtiumi seemned, mis on üks populaarsemaid dekoratiiv- ja ravimtaimi ning kanaari nasturtium või purgija. Kõik meie kaupluses saadaolevad seemned paistavad silma kõrge kvaliteediga ja germinatiomiga, sest neid tarnivad ainult tõestatud tootjad. Kui täidate nasturtia kasvatamise nõudeid, kaunistavad nad oma aeda juunist kuni sügiseni.

Eriti soovitame „Alaska Salmon Orange” sorti, mis toodab tassikujulisi roosa-oranži õite. See kääbus sort kasvab kuni 30 cm kõrguseks ja idaneb laialivalguvad varred. Seetõttu sobib see riputavatesse konteineritesse, lillepeenardesse ja rõdu kastidesse. Seda saab istutada ka teiste kääbusnasturtide sortide järgi lillepeenardel. Soovitame osta ka madala kasvuga „Night & Day” sort, millel on burgundilised või kreemjasvalged õied, mis sobivad ideaalselt servade ja konteinerite kasvatamiseks. Kanaari liblikas, kellel on intrigeeriv, karvane, kollane lill, võib tekitada ka teie huvi. Kuna see kuulub hiilgavatele taimedele, võib see aidata teil katta igasuguseid mitte-päris tuge. Nasturtium kaunistab teie aeda ja meelitab selliseid külalisi nagu mesilased ja liblikad (eriti Hawk-koid).

Nasturtium on ravimtaim, millel on antibakteriaalne toime. Selle lilled on söödavad ja neid võib lisada paljudele roogadele, samas kui suletud lillepungad võivad olla marineeritud. Kapslite asendajana kasutatakse sageli mitteküpsetatud närimõju seemneid. Nasturtium teeb teie juustega imet - soovitame ka juuste tugevdamise maitsetaimede seemneid, mis koosnevad nasturtiumist, kummelist ja nasturtest.