• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Subkategorijos

Produktų filtrai

Kaina

Nasturčių sėklos

Mūsų parduotuvėje rasite sodų Nasturčių sėklos, vienų iš populiariausių dekoratyvinių ir vaistinių augalų, taip pat kanarinių nasturčių, dar žinomų kaip šliaužiančiosios. Visos mūsų parduotuvėje prieinamos sėklos išsiskiria aukšta kokybe ir dygimo gebėjimu, nes jos tiekiamos išimtinai iš patikimų gamintojų. Jei laikysitės nasturčių auginimo reikalavimų, jos puoš jūsų sodą nuo birželio iki ankstyvo rudens.

Ypač rekomenduojame "Alaska Salmon Orange" veislę, kuri gamina puodelio formos rožinės-oranžinės žiedynus. Ši nykštukinė veislė auga iki 30 cm aukščio ir išsiskleidžia plėtodama stiebus. Dėl to ji puikiai tinka kabantiems konteineriams, gėlių lysvėms ir balkono dėžutėms. Ji taip pat gali būti derinama su kitomis nykštukinėmis nasturčių veislėmis gėlių lysvėse. Be to, apsvarstykite žemesnį augantį "Night & Day" variantą su jo bordo ar kreminės baltos spalvos žiedais, puikiai tinkančius kraštams ir auginimui konteineriuose. Kanarinė nasturtė su jos žavingais rausvuotais geltonais žiedais taip pat gali patraukti jūsų dėmesį. Būdama šliaužiančiojo tipo augalu, ji yra ideali dengiant įvairias nesimpatiškas atramas. Nasturtė ne tik puoš jūsų sodą, bet ir pritrauks naudingus svecius, tokias kaip bites, drugius, ypač sfinksus.

Be dekoratyvinės vertės, nasturtė žinoma dėl savo vaistinių savybių, rodo antibakterinius efektus. Jos gėlės yra valgomos, suteikdamos daugybei patiekalų aštrumo, o uždaryti gėlių pumpurai gali būti marinuojami. Nebrandžios Nasturčių sėklos dažnai naudojamos kaip kaparų pakaitalas. Nasturtė taip pat turi teigiamą poveikį plaukų sveikatai. Rekomenduojame mūsų plaukų stiprinimo žolelių sėklų rinkinį, kuriame yra nasturtė, ramunėlė ir dar viena naudinga nasturtės dozė.