Alt Kategoriler

Ürün filtreleri

Fiyat

Nasturtium tohumları

Mağazamızda en popüler süs ve şifalı bitkilerden biri olan nasturtium bahçesi tohumlarını ve kanarya nasturtium veya sarmaşıklarını bulabilirsiniz. Mağazamızda bulunan tüm tohumlar, sadece kanıtlanmış üreticiler tarafından temin edildiğinden, yüksek kalite ve çimlenme kapasitesine sahiptir. Nasturtia'nın uygulama gereksinimlerini karşılarsanız, bahçenizi Haziran ayından sonbahar başlarına kadar dekore edeceklerdir.

Özellikle fincan şeklindeki, pembe-turuncu çiçek üreten “Alaska Somon Portakal” çeşitlerini öneriyoruz. Bu cüce çeşitliliği 30 cm boyunda büyür ve filizler yayılır. Bu nedenle asılı kaplara, çiçek yataklarına ve balkon kutularına sığar. Ayrıca çiçek yataklarında diğer cüce nasturtium çeşitleri boyunca da ekilebilir. Ayrıca, kenarları ve kap yetiştiriciliği için mükemmel olan, bordo ya da kremsi beyaz çiçeklerle düşük büyüyen “Gece ve Gündüz” çeşitlerini satın almanızı öneririz. İlgi çekici, kıvrımlı, sarı çiçekleri olan kanarya sarmaşık da ilginizi çekebilir. Sürünen bitkilere ait olduğu için, her türlü hoş olmayan desteği desteklemenize yardımcı olabilir. Nasturtium bahçenizi süsleyecek ve arılar ve kelebekler (özellikle şahin güveleri) gibi konukları çekecek.

Nasturtium antibakteriyel etkileri gösteren tıbbi bir bitkidir. Çiçekleri yenilebilir ve kapalı çiçek tomurcukları marine edilebilirken birçok yemeğe eklenebilir. Olgunlaşmamış nasturtium tohumları genellikle kapari yerine kullanılır. Nasturtium saçlarınızla harikalar yaratır - ayrıca, nasturtium, papatya ve nasturtiumdan oluşan bir dizi Saç güçlendirici bitki tohumu da öneririz.