• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Apakškategorijas

Produktu filtri

Cena

Nurturtijas sēklas

Mūsu veikalā atradīsiet dārza nasturtijas sēklas, kas ir viens no populārākajiem dekoratīvajiem un ārstniecības augiem, un kanārijputniņš, vai klēts. Visas mūsu veikalā pieejamās sēklas izceļas ar augstu kvalitāti un germinatiom, jo tās piegādā tikai pierādīti ražotāji. Ja jūs atbilstat nasturtia audzēšanas prasībām, viņi no jūnija līdz rudens sākumam rotā jūsu dārzu.

Īpaši iesakām šķirnes „Alaska Salmon Orange” šķirnes, kas ražo kafijas formas, rozā-oranžas ziedus. Šī rūķīšu šķirne aug līdz 30 cm garš un dīgst plaukstošus stublājus. Tāpēc tas iekļaujas piekārtiem konteineriem, uz puķu dobēm un balkona kastēm. To var arī stādīt kopā ar citām pundurpulksteņu šķirnēm uz puķu dobēm. Mēs arī iesakām iegādāties zemu augošu „Night & Day” šķirni ar bordo vai krēmkrāsas ziediem, kas ir ideāli piemērots malām un konteineru audzēšanai. Jūsu interesi var izraisīt arī kanārijputniņš ar intriģējošiem, gludiem, dzelteniem ziediem. Tā kā tas pieder ložņu augiem, tas var palīdzēt jums segt visu veidu ne tik skaistus atbalstus. Nasturtium rotā jūsu dārzu un piesaistīs tādus viesus kā bites un tauriņi (īpaši hawk).

Nasturtium ir ārstniecisks augs, kas uzrāda antibakteriālu iedarbību. Tās ziedi ir ēdami, un tos var pievienot daudziem ēdieniem, bet slēgtos ziedu pumpurus var marinēt. Neapgrieztas nasturtijas sēklas bieži izmanto kā kaperu aizstājējus. Nasturtium dara brīnumus ar jūsu matiem - mēs iesakām arī virkni matu stiprinošu garšaugu sēklu, kas sastāv no nasturtijas, kumelīšu un nasturtijas.

-35%
1.97 3.03
Reklāma beidzas
-35%
2.21 3.40
Reklāma beidzas
-35%
2.21 3.40
Reklāma beidzas