• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Krešu sēklas

Mūsu veikalā jūs atradīsiet dārza Krešu sēklas, vienu no populārākajiem dekoratīvajiem un medicīniskajiem augiem, kā arī kanāriju krešu, ko pazīst arī kā pūkaini, Mūsu pieejamās sēklas lepojas ar augstu kvalitāti un dīgšanas spēju, jo tās tiek iegūtas tikai no uzticamiem ražotājiem. Ja jūs ievērosiet krešu audzēšanas prasības, tās rotās jūsu dārzu no jūnija līdz agrai rudens sākumam.

Mēs īpaši iesakām šķirni "Alaska Salmon Orange", kas ražo kausveida rozā-oranžus ziedus. Šī punduris šķirne aug līdz 30 cm augstumā un attīsta plaši izklāstošos stumbrus. Tāpēc tā ir ideāli piemērota piekarināmām traukām, ziedu dobiņām un balkona kastēm. To var arī kombinēt ar citām punduris krešu šķirnēm ziedu dobiņās. Tāpat apsveriet zemu augšanas "Night & Day" šķirni ar tās bordo vai krēmīgi baltiem ziediem, kas ir ideāli piemērota malām un audzēšanai konteineros. Kanāriju krešu ar tās saistošajiem kunkuļveida dzeltenajiem ziediem var arī piesaistīt jūsu uzmanību. Būdama šķiltavu augu šķirne, tā ir ideāli piemērota dažādu neestētisku atbalsta segšanai. Kreši ne tikai rotās jūsu dārzu, bet arī piesaistīs labvēlīgus viesus, piemēram, bites, tauriņus, īpaši sfinkšus.

Papildus dekoratīvajai vērtībai krešs ir pazīstams ar tā medicīniskajām īpašībām, izrādot antibakteriālas iedarbības. Tās ziedi ir ēdami, piešķirot aromātu daudziem ēdieniem, un noslēgtie ziedu puksti var tikt marinēti. Nogatavojušās Krešu sēklas kalpo kā lieliska kaparu aizstājējs. Krešiem arī ir labvēlīga ietekme uz matu veselību. Mēs iesakām mūsu Matu stiprināšanas garšaugu sēklu komplektu, kas ietver krešus, kumelītes un vēl vienu devu vērtīgu krešu.