Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Настурція насіння

У нашому магазині ви знайдете насіння садової настурції, одного з найпопулярніших декоративних і лікарських рослин, і канереї настурції, або ліани. Всі насіння, які є в нашому магазині, відрізняються високою якістю і проростанням, оскільки вони постачаються тільки перевіреними виробниками. Якщо ви зустрінете вимоги культивування натури, вони прикрасять ваш сад з червня до початку осені.

Особливо рекомендуємо сорт «Alaska Salmon Orange», що виробляє рожево-оранжевий цвітіння у формі чашки. Цей карликовий сорт виростає до 30 см заввишки і проростає в розростаються стеблах. Тому він вписується в висячі контейнери, на квіткові клумби і балконні ящики. Він також може бути посаджений уздовж інших карликових сортів настурцій на квіткових клумбах. Ми також пропонуємо придбати низькорослий сорт «Ніч і День» з бордовим або кремово-білим цвітінням, який ідеально підходить для обрізки та вирощування контейнерів. Canary creeper з інтригуючими, frizzled, жовтими квітами може також викликати ваш інтерес. Оскільки вона належить до повзучих рослин, вона може допомогти вам охопити всі види не дуже гарних опор. Настурція прикрасить ваш сад і привабить таких гостей, як бджоли та метелики (особливо яблуня).

Настурція - лікарська рослина, що проявляє антибактеріальну дію. Її квітки їстівні і можуть бути додані до багатьох страв, а закриті квіткові бруньки можуть бути мариновані. Незрілі настурні насіння часто використовуються як замінники каперсів. Настурція творить чудеса з вашим волоссям - ми також рекомендуємо набір волосся, що зміцнює насіння трав, що складається з настурції, ромашки і настурції.