• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Tokkroos seemned

Avastage meie veebipoe pakutavate Tokkroos seemnete ilu. Need seemned sobivad ideaalselt teie aeda maalähedast võlu lisama. Meie seemned on kõrge kvaliteediga ja suurepärase idanemisvõimega, kuna need on hankitud ainult usaldusväärsetelt tarnijatelt.

Kujutage ette, kuidas teie aias kasvab Tokkroos tumedate burgundiavärviliste, peaaegu mustade õitega. Sellised taimed näevad eriti muljetavaldavad välja, kui neid istutada suurematesse gruppidesse, ja sobivad hästi kokku teiste Tokkroosidega. Neid võib kasvatada ka lõikelillede jaoks. Kahekordsete õitega Tokkroosid näevad samuti suurepärased välja, ja nende seemned on samuti meie poes saadaval. Teil on võimalus valida laiast valikust erinevate värviliste õitega sorte - roosa-oranžist, lillast, kollasest kuni valgeni - mis sobivad harmooniliselt teiste dekoratiivtaimedega. Tokkroosid on eriti soovitatavad maalähedastele aedadele ja sobivad istutamiseks gruppidesse. Nad võivad kasvada kuni 2,5 meetri kõrguseks!

Mis puutub kasvatamise nõuetele, siis Tokkroosid eelistavad viljakat, läbilaskvat mulda, mis on rikas orgaanilise aine poolest. Nad tunnevad end kõige paremini päikselistes, soojades, tuule eest kaitstud kohtades. Isegi kui olete algaja aednik, ei tohiks teil olla probleeme nende taimede kasvatamisel. Ainus asi, millele tuleb tähelepanu pöörata, on mulla niiskus - Tokkroosid võivad liigniiskes mullas mädaneda. Kui te pole veel otsustanud, milline Tokkrooside sort teile sobib, siis soovitame seemnesegu, mis tagab erinevates värvides õite.

Lisaks esteetilisele atraktiivsusele on paljusid Tokkrooside sorte kasutatud ka ravimtaimedena. Eriti hinnatud on harilik Tokkroos, millel on põletikuvastased, ennetavad ja rögalahtistavad omadused.

Muutke oma aed veelgi kaunimaks meie imeliste Tokkroos seemnetega ja nautige nende ilu ning mitmekülgset kasutust!