• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Tokkroos seemned

Meie e-pood pakub hollyhock seemneid, mis on üks populaarsemaid taimi, mida soovitatakse maamees aedades. Seemned esindavad kvaliteetset ja idanevust, kuna need on pärit ainult tõestatud tarnijatelt.

Kuidas kõlab sinu burgundia, peaaegu mustade lilledega kasvav hollyhock? See näeb välja suurte aiagruppide puhul, kus on kaasas ka teised hollyhocks. Seda võib kasvatada ka lõikelillede jaoks. Kahekordse lillega sokid on võrdselt suured ja nende seemned on saadaval ka meie kaupluses. Võite valida erinevate sortide hulgast, millel on erinevad värvid: roosa-oranž, lilla, kollane või valge. Nad ühtlustuvad teiste dekoratiivtaimedega. Hollyhocks on soovitatav peamiselt maapiirkondade aedade ja rühmade istutamiseks. Nad võivad kasvada isegi 2,5 m kõrguseks! Nagu kõik teised taimed, on ka marmelaadil mõned kasvatamise nõuded. Need taimed eelistavad viljakaid, läbilaskvaid muldasid, mis on päikesepaistelistes, soojades ja tuulekindlates kohtades rohkesti orgaanilisi aineid. Nad ei tohiks kasvatada isegi algupäraseid aednikke. Sa ei tohiks liialdada ainult mulla niiskusega - hollyhocks kipuvad lagunema liiga niisketes muldades. Kui sa ei suuda ikka veel valida, mida soovid kasutada, soovitame külvivaliku, mis tagab õitsemise erinevates värvides.

Hollyhocks ei ole ainult imelised dekoratiivtaimed. Enamikku neist kasutatakse tavaliselt taimsetes ravimites. Herbalistid pööravad kõige rohkem tähelepanu ühisele hollyhockile. On öeldud, et sellel on põletikuvastane, profülaktiline ja atsektoraatne toime.