• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kāršurožu sēklas

Atklājiet mūsu tiešsaistes veikala piedāvāto Kāršurožu sēklu skaistumu. Šīs sēklas ir ideāli piemērotas, lai piešķirtu lauku šarmu jūsu dārzam. Mūsu sēklas ir augstas kvalitātes un ar lielisku dīgšanas spēju, jo tiek iegādātas tikai no uzticamiem piegādātājiem.

Vai jūs varētu iedomāties, kā jūsu dārzā aug Kāršurozes ar tumši bordo, gandrīz melnām ziedlapiņām? Šie augi izskatās ļoti iespaidīgi, ja tie tiek stādīti lielākās grupās, un lieliski sader ar citām Kāršurozēm. Tās ne tikai izskatās lieliski, bet arī var tikt audzētas kā griezto ziedu ziedi. Divkāršu ziedu Kāršurozes ir arī lieliska izvēle, un to sēklas arī ir pieejamas mūsu veikalā. Jūs varat izvēlēties no plašas dažādu krāsu ziedu sortimenta – no rozā-apelsīna un purpura līdz dzeltenai un baltai – kas harmoniski sader ar citiem dekoratīvajiem augiem. Kāršurozes ir īpaši ieteicamas lauku dārziem un ieteicams stādīt tās grupās. Tās var augt pat līdz 2,5 metriem augstumā!

Runājot par audzēšanas prasībām, Kāršurozes dod priekšroku auglīgai, caurlaidīgai augsnei, kas ir bagāta ar organisko vielu. Tās vislabāk jūtas saulainās, siltās, no vēja aizsargātās vietās. Pat ja esat iesācējs dārznieks, jums nevajadzētu saskarties ar problēmām, audzējot šos augus. Vienīgais brīdinājums ir par augsnes mitrumu – Kāršurozes var sākt puvest, ja augsne ir pārāk mitra. Ja jūs vēl neesat izlēmušies par Kāršurozu šķirni, mēs iesakām sēklu izvēli, kas garantē dažādu krāsu ziedus.

Neskaitot estētisko pievilcību, daudzas Kāršurozu šķirnes arī tiek plaši izmantotas augu medicīnā. Īpaši novērtēta ir parastā Kāršuroze, kurai piemīt pretiekaisuma, profilaktiskas un ekspektorantas īpašības.

Padariet savu dārzu vēl skaistāku ar mūsu brīnišķīgajām Kāršurožu sēklām un izbaudiet gan to skaistumu, gan daudzpusīgu pielietojumu!

-40%
1.48 2.47
Akcijabeidzas
2.49 4.15
Akcijabeidzas
-40%
2.49 4.15
Akcijabeidzas
-40%
2.49 4.15
Akcijabeidzas
Polijas puķu sēklas - 4 šķirņu izlase - -40%
4.01 6.68
Akcijabeidzas
Verona - 3 skaistu hollyhock šķirņu sēklas - -40%
7.09 11.81
Akcijabeidzas