• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Subkategorijos

Piliarožių sėklos

Atraskite mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamų Piliarožių sėklų grožį. Šios sėklos yra puikiai tinka pridėti kaimiško žavesio į jūsų sodą. Mūsų sėklos yra aukštos kokybės ir turi puikią daigumo galimybę, nes gaunamos tik iš patikimų tiekėjų.

Įsivaizduokite, kaip jūsų sode auga piliažolės su tamsiai burgundinėmis, beveik juodomis gėlėmis. Tokios augalai atrodo ypač gražiai, kai sodinami didesnėse grupėse, ir puikiai derinasi su kitomis piliažolėmis. Jos ne tik atrodo puikiai, bet ir gali būti auginamos kaip pjūtinės gėlės. Dvigubų gėlių piliažolės taip pat yra puikus pasirinkimas, o jų sėklos taip pat yra prieinamos mūsų parduotuvėje. Jūs galite rinktis iš platios įvairiai spalvotų gėlių veislių – nuo rožinės-oranžinės iki violetinės, geltonos ir baltos – kurios harmoningai derasi su kitais dekoratyviniais augalais. Piliarožės yra ypač rekomenduojamos kaimo sodams ir tinka sodinti grupėmis. Jos gali augti net iki 2,5 metro aukščio!

Kalbant apie auginimo reikalavimus, piliažolės mėgsta derlingą, gerai drenuojamą dirvą, kuri yra turtinga organine medžiaga. Jos geriausiai jaučiasi saulėtuose, šiltuose, nuo vėjo apsaugotuose vietose. Net jei esate pradedantysis sodininkas, turėtumėte pastebėti, kad šie augalai yra santykinai lengvi auginti. Vienintelis dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra dirvos drėgmė – per daug drėgnoje dirvoje piliažolės gali pradėti pūti. Jei vis dar negalite pasirinkti, kokia piliažolės veislė jums tinka, siūlome sėklų rinkinį, garantuojantį įvairiaspalves gėles.

Be estetinio patrauklumo, daugelis piliažolės veislių taip pat dažnai naudojamos vaistažolių medicinoje. Ypač vertinama paprastoji piliažolė, kuriai priskiriamas priešuždegiminis, profilaktinis ir atsikosėjimą palengvinantis poveikis.

Pagražinkite savo sodą nuostabiosiomis Piliarožių sėklomis ir mėgaukitės jų grožiu bei įvairiapusiška panauda!

-40%
1.48 2.47
Pasiūlymas baigiasi
-40%
2.24 3.73
Pasiūlymas baigiasi
2.49 4.15
Pasiūlymas baigiasi
2.49 4.15
Pasiūlymas baigiasi
-40%
2.49 4.15
Pasiūlymas baigiasi
-40%
2.49 4.15
Pasiūlymas baigiasi
Lenkų gėlių sėklos – 4 veislių pasirinkimas - -40%
4.01 6.68
Pasiūlymas baigiasi
Verona - trijų gražių kalvių veislių sėklos - -40%
7.09 11.81
Pasiūlymas baigiasi