Підкатегорії

Насіння холіхів

Наш інтернет-магазин пропонує насіння холіхок, одного з найпопулярніших рослин, рекомендованих для сільських садів. Насіння представляють високу якість і проростання, тому що вони походять тільки від перевірених постачальників.

Як схоже на те, як виростає холодець з темно-бордовим, майже чорними квітами? Він виглядає чудово у великих групах в саду, супроводжується іншими пагонами. Його також можна культивувати для зрізаних квітів. Холліхи з подвійними квітками виглядають однаково великими, а їх насіння також доступні в нашому магазині. Ви можете вибрати з широкого спектру сортів з різнобарвними квітками - рожево-оранжевий, фіолетовий, жовтий або білий. Вони гармонізують з іншими декоративними рослинами. Холліхоки рекомендуються переважно для сільських садів і посадки в групах. Вони можуть рости навіть на 2,5 м! Як і будь-яка інша рослина, солянка має деякі вимоги щодо вирощування. Ці рослини віддають перевагу родючі, проникні грунти, багаті органічними речовинами на сонячних, теплих, вітрозахищених ділянках. Вони не повинні створювати ніяких проблем у вирощуванні навіть починаючим садівникам. Ви тільки не повинні перебільшувати з вологістю грунту - пагони схильні розкладатися на надто вологих грунтах. Якщо ви все ще не можете вибрати свій сорт, ми рекомендуємо вибір насіння, що гарантує цвітіння в різних кольорах.

Холліхоки не тільки чудові декоративні рослини. Більшість з них зазвичай використовуються у фітотерапії. Травники приділяють найбільшу увагу загальній холости. Кажуть, що він має протизапальну, профілактичну та відхаркувальну дію.