Підкатегорії

Фільтри продуктів

Ціна

Насіння лобелії

У нашому магазині Ви знайдете насіння різних сортів садової лобелії. Пропоновані насіння виділяються високою якістю і хорошою проростаючою здатністю, оскільки вони походять від перевірених постачальників. Це гарантує успішне вирощування, за умови, що, звичайно, зберігаються належні умови вирощування.

Lobelia прикрасить ваш сад з весни до середини осені. Випускає цвітіння в різні кольори: білий, синій, рожевий, фіолетовий або червоний. Рекомендується для вирощування у висячих контейнерах і тому часто називають виступаючою лобелією. Вирощені в горщиках він прикрасить балкон, альтанку або терасу, а висівається на квітковому клумбі, він покриє його красивим, барвистим килимом. Пам'''ятайте, щоб створити для нього належні умови для вирощування - ця рослина віддає перевагу сонячні місця з проникним, гумусним грунтом.

Особливо рекомендуємо насіння лобелії „Білої леді”, з якої з часом розвиваються низькорослі рослини з білими квітками. Цей сорт ідеально підходить для вирощування на кордонах, облямівках і в контейнерах. Висівають на кордоні, він утворює приголомшливий контраст з вербенами, газаніями або низькорослими астрами. Ви також повинні спробувати лобелію з карміно-червоним цвітінням, що росте на висячих стеблах, що буде виглядати чарівно в білих висячих кошиках. Можливо, ви потрапите на лобелію з красивими, сапфірово-блакитними цвітінням і досить довгими пагонами, які досягають 50-60 см. У разі виникнення проблем з прийняттям рішень завжди доступна селекція насіння лобелі, яка створює чудову, барвисту квіткову композицію.