• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Lobēliju sēklas

Mūsu tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet Lobēliju sēklas no dažādām dārza lobēliju sugām. Šīs sēklas izceļas ar augstu kvalitāti un lielisku dīgšanas koeficientu, un tās tiek iegādātas tikai no uzticamiem piegādātājiem. Tas nodrošina veiksmīgu audzēšanu, ja tiek ievēroti pareizi audzēšanas apstākļi.

Lobēlija rotās jūsu dārzu no pavasara līdz vidumam rudenim. Tās ražo daudzveidīgu ziedu krāsas: balta, zila, rozā, purpura un sarkana. Bieži audzēti pakārtojosos grozos, bieži tiek saukts par vilinošo lobēliju. Kad to audzē podos, tas skaisti rotā balkonus, altānus un terases. Ja sēts puķu dobēs, tas tās klāj ar spilgtu, krāsainu paklāju. Atcerieties uzturēt pareizos audzēšanas apstākļus - šis augs labi aug saulainās vietās ar labi notekējošu, humusu bagātu augsni.

Mēs īpaši iesakām Lobēliju sēklas "White Lady" šķirnes, kas aug kā zemi augi ar baltiem ziediem. Šis tips ir ideāls robežām, malām un traukiem. Kad to stāda blakus verbēnām, gazanijām vai zemiem astriem, tas rada iespaidīgu kontrastu. Jūs varētu arī būt ieinteresēti lobēlijā ar karmīna sarkanām ziediem uz vilinošiem stumbriem, ideāli piemēroti baltiem pakārtojosiem groziem. Vai arī varbūt lobēlija ar skaistiem safīra zilajiem ziediem uz stumbriem, kas sasniedz 50-60 cm, piesaista jūsu uzmanību. Ja neesat drošs, kuru izvēlēties, mēs piedāvājam dažādu Lobēliju sēklu izvēli, lai izveidotu acīm krikošu, daudzkrāsainu puķu kompozīciju.