• 99.00 Tasuta kohaletoimetamiseks lisage ostukorvi tooteid kokku:

Lobeelia seemned

Meie veebipoes leiate erinevate aialobeelia liikide Lobeelia seemned. Neid seemneid eristab nende kõrge kvaliteet ja suurepärane idanemismäär, mis on saadud ainult mainekatelt tarnijatelt. See tagab eduka kasvatamise, kui järgitakse õigeid kasvutingimusi.

Lobeelia kaunistab teie aeda kevadest hilissügiseni. Nad toodavad mitmesuguseid õie värve: valget, sinist, roosat, lillat ja punast. Sageli kasvatatakse neid rippkorvides ja neid nimetatakse sageli rippuvaks lobeeliaks. Kui neid kasvatatakse potis, kaunistavad nad kaunilt rõdusid, varikatuseid ja terrasse. Kui need külvatakse lillepeenardesse, katab see neid erksa, värvilise vaibaga. Pea meeles, et peate säilitama õiged kasvutingimused - see taim õitseb päikeselistes kohtades, mis on hästi kuivendatud, huumusrikka mullaga.

Eriti soovitame Lobeelia seemneid sordist "White Lady", mis kasvavad madalateks taimedeks, millel on valged õied. See sort on ideaalne piiridele, äärtele ja anumatele. Kui istutada kõrvuti verbeeni, gazaniaga või madalakasvuliste astersidega, loob see rabava kontrasti. Võib-olla huvitab teid ka lobeelia, millel on karmiinpunased õied rippuvatel vartel, mis on ideaalne valgetele rippkorvidele. Või ehk köidab teie tähelepanu lobeelia koos kaunite safiirsiniste õitega varredel, mis ulatuvad 50–60 cm-ni. Kui te pole kindel, millist valida, pakume laias valikus Lobeelia seemneid, et luua silmapaistev mitmevärviline lilleseade.