• 149.00 Tasuta saatmiseks
    peate paigutama minimaalse tellimuse

Lobeelia seemned

Meie kaupluses leidub paljude erinevate aiale kuuluvate aareljasortide seemneid. Pakutud seemned paistavad silma kõrge kvaliteediga ja hea idanemisvõimega, kuna need on pärit tõestatud tarnijatelt. See tagab eduka viljelemise, tingimusel, et loomulikult säilitatakse nõuetekohased kasvutingimused.

Lobelia kaunistab teie aed kevadest sügise keskpaigani. See toodab õitsemist erinevates värvides: valge, sinine, roosa, lilla või punane. Seda soovitatakse kasvatada riputatavates mahutites ja seetõttu nimetatakse seda sageli lobeliaalseks. Kasvata potid see kaunistab rõdu, vaatetorn või terrass, külvatud lillepeenra see katab see ilus, värvikas vaip. Palun pange tähele, et luua selleks sobivad kasvatustingimused - see taim eelistab päikesepaistelisi kohti, millel on läbilaskev, humoorne pinnas.

Eriti soovitame „Valge daami” lobelia seemneid, millest arenevad lõpuks madala õitsenguga valged õied. See sort sobib suurepäraselt külgede, servade ja konteinerite kasvatamiseks. Piirdel külvatakse see uimastamise kontrastiga verbenade, gazaniate või madala kasvuga astritega. Sa peaksid proovima ka lobelia koos karmiini-punase õitsemisega, mis kasvavad rippuvatel varredel, mis näeksid jumalikena valge rippuvate korvidega. Võib-olla langetad lobelia, kus on ilusad safiir-sinised õied ja üsna pikad võrsed, mis ulatuvad 50-60 cm kaugusele. Otsuste tegemisel tekkivate probleemide korral on alati saadaval valik lobelia sortide seemneid, mis loovad suurepärase, värvilise lillekompositsiooni.